Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Lipiec 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2021

Energie zapraszają do prowadzenia ważnych rozmów i cieszenia się pozytywnymi relacjami! Aż do 22. Słońce w Raku sprzyja równowadze twojego obszaru finansowego. Merkury, twoja planeta, aż do 12., podsuwa ci niesamowite i odważne pomysły, podczas gdy od 13 do 28 powraca w Raku, by podkreślić bogactwo twojego wnętrza i znów pod koniec miesiąca, aby zharmonizować twoje spotkania. Mars w Lwie aż do 29-go dnia, wzmacnia twoje relacje, twoje emocje z otoczeniem, jesteś wspierany przez Wenus do 22, możliwy będzie wspaniały związek! Jowisz w Rybach do 28 wymaga w twojej pracy i w twoim otoczeniu bezinteresownego zaangażowania. Bądź szczery! Pod koniec miesiąca Jowisz dołącza do Saturna w Wodniku i wpływa na twój ideał życia. Od 23. twój optymizm jest jasny, twoje problemy w domu wydają się niewielkie. To miły miesiąc!

Miłość

Wenus i Mars aż do 22. zapewniają okres szczęścia w miłości! Twoje uczucia i zmysłowość są w pełnej zgodzie z twoją intymną naturą. Możliwe będzie odświeżenie dawnych pasji. Pojawią się także radosne i pobudzające spotkania! W kolejnym tygodniu twój zapał może się trochę ochłodzić, ale będziesz wiedział, jak to zmienić!

Nasza rada dla Ciebie

Twój nieprzeciętnie gorący temperament będzie wspierany przez cały miesiąc dzięki energii Merkurego. Ten miesiąc pozwoli ci na odważne działania, nie ograniczaj się. Rozkoszuj się szczególnie przyjemnymi relacjami i odłóż na bok drobne problemy społeczne lub zawodowe.

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko