Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023Horoskop

Horoskop na 2021 Strzelec z naszymi poradami

Isabelle Fortes

Nie korzystałeś z entuzjastycznych energii Jowisza przez dwa lata. Jego instalacja w Wodniku będzie zatem mile widziana w tym roku. Wygeneruje on przychylny nurt, który wprowadzi wiosnę w twoje codzienne życie, wzbogacając ją o nowe przyjaźnie, działania i rozrywkę. Jowisz pobudzi twoje pomysły, kreatywność i smak przygody. Jednak Saturn, który również znajdzie się w tym znaku, wprowadzi ograniczenia. Zniweluje przesadność, która nie jest wskazana. Zachęci cię, byś nie wierzył już w cuda i we własne sny, pobudzane przez dysonans Neptuna.

Na początku roku Wenus wzbudzi w tobie pożądanie, a jej przejście w Wodniku da ci posmak przyjemności i uwodzenia. To w marcu, z Wenus w Baranie, udasz się na miłosny podbój. Wiosną, bądź ostrożny wobec żarliwości Marsa w Bliźniętach, bo popchnie cię do złożenia obietnic, których nie będziesz w stanie dotrzymać. Wycisz się zanim będzie za późno. Tego lata, gdy Mars będzie w Lwie, nie będziesz umiał wzbronić się przed miłością od pierwszego wejrzenia. Wrzesień to czas na idealny związek.

Jowisz, pomysłowy twórca, natchnie Cię nowatorskimi planami. Jeden z nich zrealizujesz w gronie najbliższych znajomych. Jednak posłuchaj mądrości Saturna, by wszystko robić po kolei i we właściwy sposób. Nie daj się zwieść szalonym marzeniom, inspirowanym przez Neptuna, bo zapędzą cię w ślepy zaułek. W tym roku odczujesz wsparcie dobrotliwego Jowisza i doświadczonego Saturna. Dzięki temu szczęśliwemu duetowi będziesz miał wiele okazji, aby poprawić swoje codzienne życie.

Przez pierwsze pół roku będzie ci trudno wznowić aktywność lub hobby, z powodubraku motywacji lub czasu. Na szczęście czas letni będzie ci bardziej sprzyjał. Niestety, wraz z nastaniem września, ten szczęśliwy omen zniknie szybko, z typowych powodów.

Jowisz i Saturn przywrócą cię do porządku. W tym roku nie daj się zwieść szalonym marzeniom, inspirowanym przez Neptuna. Pozostań w kontakcie z rzeczywistością, nawet nieciekawą.

Strzelec: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko