Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Roczny Horoskop na 2022 dla Skorpion

Isabelle Fortes

W tym roku presja jest zbawienna. Szczęście Jowisza obraca się na twoją korzyść. Neptun napawa cię łagodnością i współczuciem. Pluton prowadzi cię wprost do sedna. Te wpływy zapewniają ci komfort. Twoje życie staje się przyjemniejsze i łatwiejsze. Słabnie niewidzialna siła, która trzyma innych na odległość. Barykady upadają. Jednak będziesz musiał nadal układać się z Saturnem w Wodniku, co spowoduje opóźnienia. Jeśli chodzi o Urana, to trzyma się i sprzeciwia z powodów, które czasami są oczywiste, a innym razem - niejasne.

Pomiędzy 1 stycznia a 11 maja i od 28 października, Jowisz w Rybach wprowadza brakujący element do twojej miłości. Od początku roku ludzie zmieniają swój ton i zachowanie. Słowa stają się bardziej uwodzicielskie i romantyczne. W maju Wenus w Rybach potwierdza, że to nie sen. Latem Wenus w Raku powoduje niespodziewane sytuacje, a Wenus w Lwie przynosi prezenty. We wrześniu Wenus w Pannie składa ci obietnice, które spełnią się w listopadzie. Dzięki temu czeka cię doskonała miłość aż do Nowego Roku.

Wraz z nadejściem Plutona w Koziorożcu, trzymasz się swoich zasad. Nie rozmieniasz się na drobne, ponieważ wiesz, że to strata czasu. W tym roku Saturn w Wodniku przeszkadza ci w rozwoju i czasami cię to irytuje. Strzeż się Urana, który potrafi sprawić, że jesteś w defensywie. Z tymi sprzecznymi wpływami zdecyduj się na negocjacje i inspiruj się pomysłami, które różnią się od twoich. Zrób porządek z terminami i wyjaśnij swoje plany lub pomysły bardziej szczegółowo i serdecznie.

Zgrzyt między Uranem i Saturnem można wywołać zmiany witalności i nastroju. Czasami czujesz, że możesz przenosić góry. Innym razem twoja energia odejdzie w siną dal. Neptun daje ci znak, byś odpuścił kiedy jesteś w gorszej kondycji. W tym roku bardzo ci pomoże medytacja, również w podjęciu właściwych decyzji we właściwym czasie.

Zamiast upierać się przy swoim lub zamykać się przed innymi, wyjaśniaj rzeczy z uśmiechem. Neptun i Jowisz w Rybach wspierają cię, więc rób to!

Skorpion: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko