Dzisiaj, Wtorek 26 Styczeń 2021
Horoskop

Horoskop dla Waga na Grudzień 2021

Isabelle Fortes | 01/01/2021 - zmodyfikowano 26/01/2021

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2021

Nikt nie jest w stanie odciągać cię od twoich celów. Jesteś zdecydowany ukończyć swoje projekty. Abyś mógł skupić się na swoich priorytetach, planety poświęcają swoją energię, aby ci pomóc. Stopniowo wątpliwości są rozproszone, twoje inicjatywy są doceniane. Szansa na sukces pojawi się około 17 grudnia i to nie przypadek. W tym miesiącu przyjaźnie są ważniejsze niż miłośc. Około 21-go tworzysz nowe więzi i nawiązujesz nowe kontakty. Krąg twoich bliskich się powiększa. W przeddzień Bożego Narodzenia rodzinna atmosfera jest pozytywna, jesteś oddany swoim bliskim, a oni są gotowi być dla ciebie wsparciem.

Miłość

Uwaga droga Wago! Jesteś w fazie ciągłego uwodzenia. W środku miesiąca czekają cię ekscytujące przygody i interesujące spotkania. Jak zwykle działają one na twoją korzyść. Pojawiają się szanse na bliższe relacje. Romantyczny związek rozwija się powoli, ponieważ twoje serce rozkwita.

Nasza rada dla Ciebie

Gdy posuwasz się naprzód, twoje wątpliwości znikają. To dobrze. Niczego nie żałujesz. Nowe wydarzenia wskażą ci ciekawe możliwości. Nie jesteś sam, masz wsparcie bliskich.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko