Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Lipiec 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2021

Walczysz z wiatrakami, żyjesz w swojej wewnętrznej rzeczywistości bogatej w emocje! Ten letni miesiąc faworyzuje energie Raka, skierowane ku tobie. Powodują ciekawe zdarzenia aż do 22. Bliźnięta do 12 dnia są obecne w twoim obszarze życia codziennego, jest to pora idealna do prowadzenia dyskusji i nawiązywania kontaktów. Od 13 do 28 energie są do twojej dyspozycji, twój duch jest potężny, odważny i chętny do współpracy. Saturn, twoja planeta, utrzymuje dyscyplinę i dobrze zarządza finansami, podczas gdy Jowisz w pięknym aspekcie twojego znaku, wspiera twój związek i twoje poczucie moralności do 28. Siła tkwi w Lwie: Słońce od 23, Wenus do 22 i Mars do 29 zapraszają do refleksji nad wewnętrznymi potrzebami oraz finansowymi kwestiami: czy chcesz głęboko przeżywać każdy dzień? W ostatnim tygodniu zadaj sobie pytanie czy planujesz podróż w delikatnej sprawie?

Miłość

Aż do 22 twój partner zajmuje u ciebie najważniejsze miejsce. Wszechświat jest chętny do współpracy! Twoje pragnienia będą spełnione, a twoje uczucia odwzajemnione. Energie Lwa pobudzają twoje pragnienie kochania z pasją o wiele bardziej niż zwykle. Uran ignoruje twój opór, czyżby to miłośc od pierwszego wejrzenia? Od 23 jest w tobie czułość i delikatność, tęsknisz za spokojem.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli szanujesz moc Saturna i masz w sobie mądrość finansową powinieneś być usatysfakcjonowany. Odczujesz jednak małe rozdrażnienie i zmęczenie. Jeśli planujesz wyjechać na wakacje, jest to idealne rozwiązanie! Nie zastanawiaj się zbyt długo.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko