Dzisiaj, Wtorek 04 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Sierpień 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 04/08/2020

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2018

Czeka Cię raczej pozytywny miesiąc, Mars powraca do Twojego znaku od drugiej połowy sierpnia i dostarcza Ci dużo energii. Masz ochotę wyjść, bawić się, cieszyć się w pełni z każdej chwili. I właśnie tak zaczniesz robić. Jeśli jesteś jeszcze młody, jest to czas, który sprzyja nowym spotkaniom przyjacielskim lub miłosnym. Wszyscy inni spod tego znaku będzie to czas umacniania więzi, pełen spędzonych momentów w towarzystwie rodziny oraz realizacji pewnych planów w sferze materialnej. Podczas pierwszych kilku dni Twoje relacje są bardzo intensywne, masz w końcu czas na czerpanie z życia garściami. Zwracasz uwagę na to, co dzieje się wokół Ciebie i masz tyle energii, że z łatwością poznajesz bardzo interesujące i wspaniałe osoby. Wypełnia Cię szczęście, a Ty cieszysz się wolnością. Pozwoli Ci to na rozwinięcie silnych więzi, które poprowadzą Cię na Twojej nowej drodze.

Miłość

Twoja energia próbuje podążać za Twoim umysłem. Masz więc ogromne szanse na dojście do celu tylko dlatego, że pragniesz tego ze wszystkich sił. Twoje relacje korzystają na tej postawie, Twoje życie miłosne wypełnione jest więc szczerością oraz nowym zaangażowaniem z Twojej strony. Dobre niespodzianki pomagają Ci w akceptacji nowych zmian. Były one dobrze wynegocjowane, nie poddałeś się innym, gdyż pragniesz wszystko zachować.

Nasza rada dla Ciebie

Bądź rozsądny w chwilach szaleństwa, a uda Ci się pójść do przodu wielkimi krokami. Zastosuj dane Ci wskazówki bez żadnych ostępstw, jest to czas osiągnięć, nie trzeba iść na skróty.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko