Dzisiaj, Poniedziałek 10 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Czerwiec 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 10/08/2020

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2018

Wszystkie ustawienia są gotowe - światła zmienią się na zielone. Potrafisz obronić swoje zdanie, akceptując jednocześnie opinie i poglądy innych. Jeśli początek miesiąca wyda Ci się samotny, zdecydowanie zmieni się to w okolicach 15 czerwca, przynajmniej w relacjach z innymi. Jednak aż do końca miesiąca będziesz jeszcze żałować pewnych kwestii z przeszłości. Spróbuj wykorzystać obecność Jowisza w Skorpionie, aby zrobić konkretne porządki w swoim życiu i odzyskać zakopane głęboko skarby. Twoja własna osobowość je zawiera, trzeba tylko nauczyć się zamieniać ołów w złoto. Być może układ gwiazd wstrząśnie Twoją codziennością 8 i 9 czerwca, ale Twoja siła charakteru zdecydowanie sobie z tym poradzi, kontrolując również emocje. Jeśli w tym czasie masz zaplanowany egzamin lub ważne spotkanie, nie skupiaj się na tym zbytnio wcześniej. Twoja zimna krew i zmysł organizacji będą u Twojego boku. Czerwiec pozwoli Ci na zamknięcie dawnego rozdziału. Czujesz, że w bliskiej przyszłości czeka Cię masa wspaniałych rzeczy. Bądź gotowy na większe zaangażowanie, aby móc później skorzystać z tych "inwestycji". Za kilka tygodni planety będą do Twoich usług! 21 i 22 czerwca nie daj się ponieść frustracji, weź głęboki oddech, a uda Ci się usunąć przeszkody.

Miłość

Może Cię to zaskoczy, ale czerwiec nie będzie miesiącem przepełnionym po brzegi kwestiami uczuć. Bardzo dobrze potrafisz dostosować się do sytuacji oraz świetnie ją kontrolować, ale masz po prostu inne priorytety. Nie ma pośpiechu, więc zupełnie się tym nie przejmuj.

Nasza rada dla Ciebie

Korzystaj z przyjemności życia codziennego jak tylko możesz. Każda najdrobniejsza rzecz wyda Ci się prezentem wysłanym z niebios. Masz jasność umysłu, co bardzo dobrze na Ciebie wpłynie. Twoje wysiłki naprawdę się opłacały.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko