Dzisiaj, Wtorek 07 Lipiec 2020
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Grudzień 2018

Isabelle Fortes | 01/07/2020 - zmodyfikowano 07/07/2020

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2018

Grudzień tego roku stanowi dla Ciebie wyzwanie w kwestii rozwoju. Stajesz się kimś poważnym, niezależnym, zdolnym do wzięcia na siebie więcej odpowiedzialności. Działasz jednak na własną rękę. Nie chcesz nikomu przekazać choć części pracy i możesz mieć problemy z komunikacją i ze znalezieniem swojego miejsca wśród innych. Ten miesiąc pozwoli Ci na zastanowienie się nad relacjami z innymi. Porozmawiasz ze swoimi przyjaciółmi i znajomymi, aby zrozumieć, co o Tobie myślą i przeanalizować jakość Waszych relacji. Porady dotyczącej zwiększenia komunikacji i większej spontaniczności mogą Cię jednak trochę zdestabilizować. Chodzi tu jednak tylko o znalezienie odpowiedniej równowagi między Twoją niezależnością a uczestnictwem w życiu społecznym.

Miłość

Pragniesz obdarzyć swoje relacje energią i dialogiem. Twoja inicjatywa w tym kierunku zostnaie przyjęta z entuzjazmem.

Nasza rada dla Ciebie

Warto w tym miesiącu opuśćić wyznaczone sobie wcześniej ścieżki, aby spotkać się z innymi i wysłuchać, co mają do powiedzenia. Poszerz swoją wiedzę na temat polepszenia komunikacji, a dojdzie do znacznych postępów w tej sferze życia. Wymiana zdań wpłynie niezwykle korzystnie zarówno w kwestiach zawodowych, jak i osobistych.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko