Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » » »

Koziorożec Horoskop na miesiąc Grudzień 2018 dla znaku zodiaku Koziorożec
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Grudzień tego roku stanowi dla Ciebie wyzwanie w kwestii rozwoju. Stajesz się kimś poważnym, niezależnym, zdolnym do wzięcia na siebie więcej odpowiedzialności. Działasz jednak na własną rękę. Nie chcesz nikomu przekazać choć części pracy i możesz mieć problemy z komunikacją i ze znalezieniem swojego miejsca wśród innych. Ten miesiąc pozwoli Ci na zastanowienie się nad relacjami z innymi. Porozmawiasz ze swoimi przyjaciółmi i znajomymi, aby zrozumieć, co o Tobie myślą i przeanalizować jakość Waszych relacji. Porady dotyczącej zwiększenia komunikacji i większej spontaniczności mogą Cię jednak trochę zdestabilizować.

Chodzi tu jednak tylko o znalezienie odpowiedniej równowagi między Twoją niezależnością a uczestnictwem w życiu społecznym.

Miłość
Pragniesz obdarzyć swoje relacje energią i dialogiem. Twoja inicjatywa w tym kierunku zostnaie przyjęta z entuzjazmem.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Warto w tym miesiącu opuśćić wyznaczone sobie wcześniej ścieżki, aby spotkać się z innymi i wysłuchać, co mają do powiedzenia. Poszerz swoją wiedzę na temat polepszenia komunikacji, a dojdzie do znacznych postępów w tej sferze życia. Wymiana zdań wpłynie niezwykle korzystnie zarówno w kwestiach zawodowych, jak i osobistych.

iPhone / iPad Android