Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na Rok 2018 dla znaku zodiaku Baran Horoskop na Rok 2018 dla znaku zodiaku Byk Horoskop na Rok 2018 dla znaku zodiaku Bliźnięta Horoskop na Rok 2018 dla znaku zodiaku Rak Horoskop na Rok 2018 dla znaku zodiaku Lew Horoskop na Rok 2018 dla znaku zodiaku Panna Horoskop na Rok 2018 dla znaku zodiaku Waga Horoskop na Rok 2018 dla znaku zodiaku Skorpion Horoskop na Rok 2018 dla znaku zodiaku Strzelec Horoskop na Rok 2018 dla znaku zodiaku Koziorożec Horoskop na Rok 2018 dla znaku zodiaku Wodnik Horoskop na Rok 2018 dla znaku zodiaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Waga

Waga : Twój horoskop roczny 2018

  Opracowany przez Isabelle Fortes

Będziedsz musiał wciąż dostosowywać się do różnych sytuacji. Czeka Cię wiele niespodziewanych zmian w życiu. Nie panikuj! Nawet jeśli ten rok wyda Ci się skomplikowany, Twoja codzienność będzie znacznie przyjemniejsza niż wcześniej. Pamiętaj tylko o tym, aby podejmować słuszne decyzje i skorzystać z każdej dobrej okazji. Warto również poszerzyć swoją wiedzę.

Miłość: W pierwszym trymestrze roku atmosfera w miłości będzie różnorodna. Sam nie wiesz, czego chcesz. Odejść, zostać? Podczas wiosny, uda Ci się nabrać potrzbenego dystansu, aby obrócić sytuację na Twoją korzyść. Od lata powróci stabilność. Kochacie się, więc rozpoczniecie wspólne plany, we dwoje. Jeśli jesteś singlem, łatwiej otworzysz się na innych, zaczniesz częściej wychodzić, aby w końcu odnaleźć złoto!

Życie społeczne: Na początku roku możesz napotkać parę problemów i stać się podirytowany, przez kwadraturę Uranu w Baranie i Plutona w Koziorożcu. Harmonia szybko nie powróci, musisz więc zgodzić się na pewne poświęcenia. Aby móc zrealizować swoje cele, musisz pokazać dobrą wolę i zacząć skutecznie działać. Na wiosnę pamiętaj, aby nie dać odlecieć świetnym okazjom. Czeka Cię również więcej odpowiedzialności.

Formularz: Wreszcie zakończysz pewne smutne rozdziały z przeszłości i odnajdziesz w sobie więcej entuzjazmu. Aby zakończyć z negatywnymi przyzwyczajeniami, rozpocznij zdrowszy styl życia i zapisz się na sport. Nie zawahasz się skorzystać z lata, aby zrelaksować się i odnaleźć w sobie wewnętrzny spokój – brawo!

Porady: Nie pozwól, aby zewnętrzne wydarzenia za bardzo na Ciebie wpłynęły. Zorganizuj samemu swój czas i naucz się kontrolować swoje emocje.
iPhone / iPad Android