Dzisiaj, Poniedziałek 05 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop na 2021 Bliźnięta z naszymi poradami

Isabelle Fortes

Z Saturnem, Wagą i Jowiszem znajdziesz na szczęście swoje charakterologiczne momentum w Wodniku. Twoja ciekawość będzie maksymalna! Spojrzysz na życie przez różowe okulary. Saturn sprawi, że będziesz mądrzejszy i bardziej cierpliwy. Życzliwy Jowisz obdarzy cię swoimi łaskami. Dzięki tym dwóm wybranym partnerom to ty będziesz rozdawał karty, ale uważaj na śpiew syren. W tym roku Saturn zachęci cię do kierowania się częściej rozumem i odrzucenia utopijnych ambicji.

Na początku roku twój związek będzie przechodził okres uniesienia, ale przejście Marsa w twoim znaku ściągnie cię na ziemię! Na szczęście, przejście Wenus w Wodniku przyniesie wyciszenie i miłość od początku zacznie rozkwitać, jakby nic się nie wydarzyło! Latem dysonans Wenus w twoim znaku wywoła drażliwy temat. Zamiast uciekać, cofnij się o krok i podejmij dyskusję. We wrześniu, Mars w Wadze, pomoże znaleźć kompromis, związany z waszą osobistą przestrzenią.

Saturn i Jowisz rozszerzą granice swojego pola działania. Twój krąg towarzyski wzbogaci się o nową wiedzę i nowe projekty. Pragnienie zmian zainspiruje cię do kreowania nowych pomysłów. Chęć odkrycia innej sfery działania zmotywuje Cię. Będziesz chciał się zmienić - twoje doświadczenie zachęci cię do zmian, a twoja szczęśliwa gwiazda cię poprowadzi. Masz więc szansę, aby zrealizować swoje ambicje, ale pod warunkiem, że zmobilizujesz się do konkretnego działania. Latem strzeż się złudzeń, obietnic i decyzji, które mogłyby cię wciągnąć w śliskie tematy.

Z początkiem roku nie będzie za dobrze, ale odżyjesz po pierwszych pięknych dniach. Wyzwolisz w innych odwagę i dobry humor. Weźmiesz sprawy w swoje ręce i siebie też! Mars, w twoim znaku, zachęci cię do wznowienia różnorodnej aktywności fizycznej. Dzięki temu będziesz na szczycie!

W tym roku, szczególnie latem, zdejmij różowe okulary! Dzięki temu przejrzysz na oczy i unikniesz złych decyzji, które zagrażają realizacji twoich zamierzeń.

Bliźnięta: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko