Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop na 2021 Waga z naszymi poradami

Isabelle Fortes

Jowisz, wielki darczyńca, czuwa nad tobą, twoimi przyjemnościami, miłością i marzeniami. Czujesz klimat relaksu, dobrego humoru i spokoju. Saturn, który jest u jego boku, inspiruje cię do utwierdzania się w swoich pomysłach, swojej niezależności i uczuć. Ta osobista rewolucja może spowodować kilka gromów od Plutona, więc będziesz musiał dostosować lub dokonać przeglądu swoich planów. Bądź pewny, że dzięki wsparciu Jowisza i Saturna pokonasz przeszkody bez większych trudności, ponieważ jesteś szczęściarzem.

W tym roku pomnożysz liczbę okazji do bycia miłym. Poznawanie ludzi będzie dla ciebie czystą przyjemnością. W lutym Wenus dołączy do Jowisza i ze swoją legendarną spontanicznością doprowadzi sprawy do realizacji. Zaniedbane relacje znów się odbudują. Wenus wymaże gorycz i samotność. Od pierwszych dni Mars w Bliźniętach da ci większe pole do działania. Drzwi otwarte. Zabawa i rozrywka, które tak uwielbiasz, zapoczątkują ten nowy okres. W lipcu z Wenus w Lwie rzuci się w oczy twoje uwodzenie. Rozpoczynasz wrzesień z Wenus w swoim znaku, a to da ci inspirację do dobrych postanowień.

Pozostaniesz nadal w klimacie poszerzania grona znajomych i entuzjazmu. Jowisz sprawi, że będziesz wiódł przyjemne życie. Od czasu do czasu surowość Plutona będzie próbowała zakłócić ten spokój, ale gdy emocje już miną, powrócisz z podniesiona głową! W tym roku trudniej będzie powstrzymać cię od realizacji twoich ambicji i życia po swojemu. Jednak, zanim nadejdzie lato, broń się przed zniechęceniem i wyrzeczeniami, których źródłem jest silny Mars w Raku. Zamiast tego skorzystaj ze wsparcia, które otrzymasz od Marsa w Lwie.

Minęło trochę czasu, odkąd myślałeś o uprawianiu sportu lub hobby, bez podejmowania działania. W tym roku będzie inaczej, ponieważ pomyślisz o sobie i swoim dobrym samopoczuciu. Będziesz chciał mieć umysł i ciało w najlepszej formie. Nie zabraknie ci pomysłów ani propozycji. Jedno słowo i… startujesz!

Kieruj się dokładnością Plutona - nie unikaj tego i nie przypochlebiaj się nikomu. Pozwoli to uniknąć problemów i związanych z nimi emocji oraz wzmocni domowy budżet.

Waga: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko