Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop na 2022 Bliźnięta z naszymi poradami

Isabelle Fortes

Rozpoczynasz rok z perspektywami, które pojawiły się w 2021 roku. Będziesz jednak musiał poradzić sobie z rzeczywistością, aby wszystko się zadziało. Jeśli chcesz, aby Twoje plany miały wsparcie i zakończyły się sukcesem (na co liczysz), skoncentruj się od 11 maja do 28 października. Jednak od kwietnia do maja pozostań w prawdziwym kontakcie z rzeczywistością. Saturn będzie Ci towarzyszył przez cały rok. Zachęci cię do układania planów i zabawy z czasem. Zamiast próbować realizować marzenia, wykorzystaj to, aby pogłębić swoje podejście i doskonalić siebie.

Mars, naprzeciw twojego znaku, zatrzęsie twoją miłością w styczniu. Odnosisz wrażenie, że ktoś próbuje cię uwięzić. W marcu, Wenus i Mars w Wodniku, uspokajają sprawy. Możesz odetchnąć. Twój ukochany nabierze znaczenia. Po pewnej turbulencji i pustym przejściu Wenus do Bliźniąt, miłość opuści twoje serce. W sierpniu Wenus w Lwie zaoferuje ci przyjemności. A początek roku szkolnego przyniesie doskonałą miłość do końca roku.

Od początku roku Saturn pomaga w negocjacjach i uzgodnieniach. Jeśli nie chcesz marnować czasu, skup się na tym, co jest osiągalne i sprawiedliwe. Nie pytaj za dużo. Ustal ograniczenia. Od 11 maja do 28 października, Jowisz w Baranie przyspiesza tempo. Nieporozumienia znikają. Szczęście gra na twoją korzyść, osadza sprawy w rzeczywistości i przyszłości. Mars przybywa ze wzmocnieniem od 26 maja do 6 lipca. Podejmujesz decyzje, ludzie zgadzają się z twoimi krokami i odnosisz sukcesy.

Wpływ Ryb wywołuje u ciebie irracjonalne lenistwo, a osoby spod znaku Barana uciekają jak poparzeni. W tym roku czekają cię niepokojące wzloty i upadki. Aby jakoś sobie z tym poradzić postaw na aktywność, którą lubisz i która cię pasjonuje. Nie ma znaczenia, czy będzie miała poparcie twoich najbliższych lub przyjaciół.

W tym roku masz szansę, aby zrealizować swoje osobiste ambicje. Wszystko ci sprzyja. Jednak aby uniknąć rozczarowań, musisz postępować rozsądnie w pewnych kwestiach.

Bliźnięta: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko