Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop na 2022 Ryby z naszymi poradami

Isabelle Fortes

W tym roku Jowisz, wielki dobroczyńca, robi dwa postoje w twoim znaku. Pierwszy będzie od 1 stycznia do 11 maja, a drugi od 28 października do 21 grudnia. Możesz rozwijać swoje talenty, poprawiać jakość życie i realizować swoje plany. Kończysz z abstrakcją i przechodzisz do konkretów. Zajmujesz swoje miejsce w społeczeństwie. Wykorzystujesz swoje talenty, wiedzę i umiejętności w konstruktywny sposób. Niezawodne otoczenie zapewnia wsparcie i ochronę, a nieoczekiwane wydarzenia sprawiają, że wszystko idzie dobrze.

Wkraczasz w rok z pogodnym i bardzo realistycznym sercem. Nie zatracasz się w nierealnych marzeniach, jesteś tu i teraz. W kwietniu, Wenus w twoim znaku, zachęci cię do pomyślenia życzenia, które zrealizuje się w czerwcu. Latem Wenus jest na tak, ale we wrześniu znajdzie się w Pannie i wtedy pojawią się drobne wymówki. Nie wstydź się, że jesteś kochany - to nie dlatego, że jesteś doskonałym gospodarzem! W listopadzie z Wenus w Skorpionie odzyskasz kontrolę nad sytuacją dzięki swoim ukrytym talentom.

Od 1 stycznia do 11 maja, napływ Jowisza przynosi szczęście twoim planom i talentom. W styczniu, po nieco chaotycznym początku, Mars w Koziorożcu stawia cię z powrotem na właściwe tory. Masz odwagę. Dzięki Marsowi w Rybach prowadzi cię twoja intuicja. To sprawia, że pewne kwestie wyczuwasz wcześniej. Oszczędzasz cenny czas. Latem jesteś pragmatyczny. Twój zdrowy rozsądek podpowiada rozwiązania. Twoje błyskotliwe pomysły są kluczowe. Po kilku miesiącach Jowisz wraca do ciebie między listopadem a grudniem, aby zakończyć sprawy z powodzeniem.

Realizując swoje plany odnajdujesz motywację i dobre samopoczucie. Poprawa twojego codziennego życia oczarowuje cię. Uznanie twojego talentu przez innych cię uspokaja. W tym roku masz tyle energii, że możesz ją odsprzedawać. Motywujesz tych, którzy powłóczą nogami. Czasami dopada cię stres, ale szybko się regenerujesz. Wykorzystujesz swoje zasoby, nie wyczerpując ich. Brawo!

Twoja szczęśliwa gwiazda nie spuszcza cię z oczu. Prowadzi Cię i chroni! Posłuchaj jej, a kiedy da ci radę, nie poczytuj tego za brak aprobaty.

Ryby: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko