Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Byk na Kwiecień 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 16/05/2021

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2019

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! 20 kwietnia słońce wejdzie do Twojego znaku, co oczyści Twoje niebo! Mars w Bliźniakach przez cały miesiąc zachęci Cię do przeanalizowania nowych możliwości i wykorzystania swojej kreatywności. Wpłynie on również pozytywnie na wymiany i dyskusje, dzięki którym pewne sytuacje nabiorą tempa. Jeżeli wystarczająco się zrelaksujesz i spróbujesz skorzystać z tych nowych możliwości, pewne stowarzyszenia mogą stać się korzystne. Jednak 11 kwietnia Jowisz negatywnie wpłynie na Twoje kwestie materialne. Pewne ambicje dotyczące finansów będą musiały zostać odłożone na bok i zrobić miejsca bardziej duchowym i intelektualnym elementom. Aż do 20 kwietnia Wenus w Rybach rozbudzi Twoją zmysłowość, która odnajdzie wiele sytuacji do wykazania się, poprzez dwuznaczne zdania i subtelność. Masz trzy tygodnie na zadeklarowanie swojej miłości i dzielenie ze swoją połówką fantastycznych momentów. W ciągu tego miesiąca Merkury, a później Wenus wejdą do gwiazdozbioru Barana, kolorując jeszcze bardziej Twoją codzienność. Pełnia księżyca 19 kwietnia wpłynie na Ciebie niezwykle aktywnie.

Miłość

Twoje życie miłosne jest trochę rozdarte pomiędzy pasją a nieporozumieniami. Nie wszystko zawsze jest jasne, ale dzięki czułości i tolerancji uda Ci się pójść do przodu. Wykorzystaj tę sytuację na początku miesiąca, zanim planety nie przejdą w gwiazdozbiór Barana...

Nasza rada dla Ciebie

Poczekaj na swoje urodziny, aby sformalizować lub zaangażować się w związek – pobudzenie i zamieszanie na początku miesiąca mogą być źródłem błędów i nieporozumień. Twoim wyzwaniem będzie dostosowanie się do zmian tempa podczas tej wiosny.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko