Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Byk na Marzec 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2019

Może czekać Cię dużo napięcia w życiu emocjonalnym, jeśli będziesz kontynuować swoją upartą postawę. Od 2 do 26 marca, Twój apetyt nie zawsze będzie zaspokojony, a Twoja bulimia, związana z jedzeniem, z emocjami lub finansami może doprowadzić do zachwiania równowagi w relacjach z innymi, w portfelu lub w zdrowiu. Jednak Mars w Twoim gwiazdozbiorze sprawi, że pozostaniesz aktywny i zdeterminowany, nawet w najtrudniejszych i najdłuższych zadaniach. Dojdzie do wielkiego wydarzenia w tym miesiącu – Uran wejdzie do Twojego znaku 11 marca. Przez 7 lat, ta planeta pełna niespodzianek stworzy wiele zmian w Twoim życiu. W ciągu tych lat w pewnym momencie będziesz musiał uwolnić się od nieprzyjemności, nawet jeśli oznacza to kilka „zbitych talerzy”. Musisz zmienić pewne rzeczy w Twoim życiu. Wykorzystaj taki układ planet, aby stać się bardziej niezależnym. Zastanów się dobrze, jaką decyzję powinieneś podjąć: będzie ona miała znacznie większy impakt niż myślisz.

Miłość

Czas nowych możliwości się przed Tobą otwiera, dzięki wejściu planety Uran 11 marca do Twojego gwiazdozbioru. Wenus w Wodniku między 2 a 26 marca może nasilić Twój apetyt i Twoje wymagania, co przy ograniczonej komunikacji, stworzy nieprzyjemne sytuacje. Nie bądź uparty!

Nasza rada dla Ciebie

Jesteś w stanie wykorzystać swoją energię w pozytywny i konstruktywny sposób i to w dobrych warunkach. Nie zepsuj wszystkiego, pragnąc nierealnych projektów. Wykorzystaj tę atmosferę, aby wszystko spokojnie podsumować.

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko