Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Byk na Wrzesień 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 16/05/2021

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2019

Uran w Twoim gwiazdozbiorze zachęca Cię do mówienia i robienia rzeczy, na które nigdy wcześniej nie starczyło Ci odwagi. Jeśli będziesz potrafił ubrać w słowa to, co chcesz powiedzieć, wszystko pójdzie po Twojej myśli. Jeśli jednak będziesz mieć z tym problemy, może zakończyć się to skomplikowaną wymianą zdań. W okolicach 5 września Twoja relacja miłosna stanie się poważna, warto wtedy zrobić krok do przodu. Kto wie, może to czas na zaręczyny? Twoje życie uczuciowe nabierze nieoczekiwanego kierunku. A jeśli to Ty decydujesz o Twoich relacjach miłosnych? W życiu rodzinnym przejmujesz ster, nie ma czasu na trwające dłużej nieporozumienia. Przyjaźń w tym miesiącu będzie trochę przypominała yo-yo. W danym momencie zamarzy Ci się spędzanie więcej czasu wśród przyjaciół, a w innym zapragniesz pozostać samemu i cieszyć się swoim własnym towarzystwem i zainteresowaniami. Z kolei życiem profesjonalnym zawładną nowości i niezapowiedziane zmiany. Warto wykazać się swoją kreatywnością, zostanie to zauważone.

Miłość

Wahasz się pomiędzy dwoma osobami – Wenus w Pannie pomoże Ci w słusznym wyborze bez utraty priorytetów. Jeśli zostaniesz poproszony o zmianę stanowiska w pewnej sprawie, kategorycznie odmówisz. W połowie września czeka Cię nowa sytuacja w miłości. Podjęte dawno decyzje wracają na pierwszy plan, przeszłość z Tobą gra.

Nasza rada dla Ciebie

Słońce wesprze Cię w każdym przedsięwzięciu, czy dotyczy ono miłości, czy nie. Szkoda byłoby nie skorzystać z tych dobrych wpływów, inaczej możesz tego żałować.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko