Dzisiaj, Czwartek 01 Październik 2020
Horoskop

Horoskop dla Byk na Lipiec 2019

Isabelle Fortes | 01/10/2020 - zmodyfikowano 01/10/2020

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2019

Wiatr popycha Cię w kierunku dość radykalnych zmian. Być może nie jesteś całkowicie gotowy, aby się mu dać i rzucić wszystko, ale pewne wydarzenie lub spotkanie zachęci Cię do przemyślenia tej kwestii. Jesteś niezwykle pomocny innym, ale być może czas, aby tym razem inni spędzili trochę czasu, aby pomóc Tobie. Nie zaniedbuj samego siebie pod pretekstem dyplomacji, przynajmniej poproś innych o to, co są Tobie winni! Każdy weźmie na siebie część odpowiedzialności, będziesz w końcu mógł odpocząć. Wykorzystaj położenie Saturna w Koziorożcu, który pozwala Ci na obiektywną ocenę kwestii w Twoim życiu.

Miłość

Czekają Cię pewne niespodzianki, które mogą jednak pomieszać Ci w głowie. Możesz stracić rozum przez duet Marsa i Uranu. Pamiętaj po prostu, aby robić krok za krokiem, a wyjdziesz w tej burzy cały i zdrowy.

Nasza rada dla Ciebie

Nie bój się wyrazić swoje silne uczucia, nie zadawaj sobie zbyt wielu pytań. Masz niemiły zwyczaj chowania się w swoim kącie, odważ się na działania i na „wzięcie byka za rogi”! Znajdź sposób na to, aby w delikatny sposób wyrazić siebie.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko