Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Kwiecień 2023 dla Wodnik

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2023

Energie emanujące z Barana zaczynają tracić swoją intensywność. Czemu? Ponieważ zostały zastąpione przez te pochodzące od Byka. W rezultacie atmosfera jest cichsza i bardziej skupiona na tym, co realne. Ludzie są bardziej wymagający i trudniej ich do czegoś przekonać. W tym miesiącu spodziewaj się nieco mniejszej swobody i większej ilości wyzwań! Przez cały miesiąc będziesz musiał negocjować z uporem Merkurego w Byku. Od 22. wraz z Merkurym staniesz w obliczu nowych faktów. Zamiast się poddawać Mars prosi cię o wytrwałość w oczekiwaniu na lepsze dni. Skorzystaj z okazji, aby zobaczyć szczegóły, które przegapiłeś i które być może są źródłem tych niedogodności.

Miłość

Czas się kończy. Nie myśl, że pojawią się zmartwienia. To nie tak. Jeśli chcesz, aby twoje ukochane osoby miały dobre samopoczucie, będziesz musiał poczynić małe ustępstwa. W jaki sposób? Nie domagając się przez cały czas niezależności!

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu Uran jest gotowy na ultimatum. Aby tego uniknąć, ogranicz swoją niezależność. Zastanów się nad pomysłami innych, nawet jeśli uważasz je za archaiczne.

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko