Dzisiaj, Czwartek 13 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Byk na Lipiec 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 13/08/2020

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2018

Może czekać Cię wiele niespodzianek w tym miesiącu - nie ma na to lekarstwa. Stanie się tak zwłaszcza w życiu uczuciowym: spotkania,

Miłość

od pierwszego wejrzenia, randki, rozstania... Będzie to po prostu częścią Twojej rzeczywistości w tym miesiącu. Ale może to się również przenieść na życie zawodowe, być może zmienisz pracę lub się przeprowadzisz. W każdym razie jest to miesiąc zmian, które jednak dobrze zniesiesz. Wszystko, co dzieje się wokół Ciebie, zostanie odebrane z ulgą i pozwoli Ci na rozwinięcie skrzydeł. Uran obdarzy Cię nową dawką tlenu, której tak bardzo potrzebowałeś. Uda Ci się więc zrealizować konkretne plany, w dużej mierze dzięki zewnętrznym wydarzeniom. Czas na nowy rozdział w życiu. Wszelkie metafizyczne i filozoficzne pytania nie wchodzą w grę, rozwiązujesz problemy w bardzo przyziemny sposób, decydując w oparciu o inspirację. Jest to dla Ciebie nowy, ale dobry sposób. 8 lipca zostaniesz czymś zaskoczony.


Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko