Dzisiaj, Wtorek 04 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Byk na Sierpień 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 04/08/2020

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2018

Żyjesz w zgodzie z teraźniejszością. Wszystko, co wydaje Ci się niepotrzebne, wyrzucasz ze swojego życia, budując przez to swoją przyszłość na potężnych wartościach. Pamiętasz o tym, aby wyciągnąć wnioski ze swoich poprzednich błędów - tak trzymać. Nawet jeśli idziesz powoli do przodu, stąpasz po solidnej ziemi. Stawisz również czoła wątpliwościom, które pojawią się poprzez obecność Plutona. Nie torturuj się zbytnio tymi myślami, gdyż pewne problemy biorą się po prostu z obronnego zachowania niektórych osób. Nie będzie to trwało wiecznie i szybko otrzymasz przeprosiny. Wybaczysz więc w takim samym tempie, co nie znacz, że zapomnisz. 15 sierpnia, zapuka do drzwi i bardzo możliwe, że zostanie na trochę dłużej. Ahoj, przygodo!

Miłość

od pierwszego wejrzenia, zaręczyny... Wszystko jest możliwe. A może również wybranie wspólnej drogi życia. Twoja relacja, która męczyła się ze wzlotami i upadkami, zyska na stabilności i cieszysz się, gdyż możesz w końcu ustalić wspólne plany.

Nasza rada dla Ciebie

Możesz mieć wrażenie, że wszystko stoi w miejscu, a Tobie ciężko wytłumaczyć, co leży Ci na sercu. Pamiętaj jednak, żeby nie kierować się w żadnym wypadku złością.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko