Dzisiaj, Środa 26 Luty 2020


Horoskop dla Byk na Styczeń 2018

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2018

Zgrupowanie planet wokół Koziorożca powinno zachęcić Cię do poszerzenia swoich horyzontów. Mógłbyś między innymi zorganizować podróż swoich marzeń i odkryć nowe przestrzenie. Być może również objawi się to w formie rozszerzania swojej wiedzy poprzez czytanie lub zapisanie się na nowe szkolenie, związane z Twoją pasją. Być może także Ty sam – bogaty w pewne doświadczenie – zechcesz podzielić się tą wiedzą z innymi. Niezależnie od tego, który wybierzesz tor działania, Twoje życie wzbogaci się, otwierając się na nowe i nieznane do tej pory. Spraw jednak, aby to poszukiwanie nie zamieniło się w formę ucieczki przed konfrontacją lub nierozstrzygniętymi kwestiami. Mars i Jowisz w Twoim symbolicznym Domu mogą doprowadzić do napięć w relacjach z innymi. Na dodatek Uran, będący nadal w gwiazdozbiorze Barana, może niespodziewanie przywołać pewne kwestie związane z Twoją przeszłością.

Miłość

W kwestiach uczuciowych wszystko zależy od tego, czy jesteś w związku, czy nie. Pamiętaj jednak, że zrozumienie i tolerancja będą Twoim najlepszym atutem. Każdy upór może być źródłem niepotrzebnych konfliktów...

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli jesteś w związku, może być to dla Ciebie miesiąc pełen napiętych relacji. Jest to dość oczywiste, że nie można być zawsze zgodny we wszystkim. Niemniej jednak warto zawsze być otwartym na konstruktywną rozmowę. Warto więc o tym pamiętać. Co do reszty, ciesz się z nowych możliwości, które się przed Tobą otwierają, aby poszerzyć swoją wiedzę o świecie.

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko