Dzisiaj, Niedziela 27 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Baran na Listopad 2019

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 27/09/2020

Twoje prognozy astralne na Listopad 2019

Do 23 listopada Słońce i Merkury oświetlą obszary życia związane z Twoją seksualnością, z kryzysami, z rozwojem, ale również z pieniędzmi innych osób. Kierujesz się więc przede wszystkim intuicją i otwartością. Twój znak, w pełnym ogniu, odkryje w tym miesiącu nieznane części samego siebie. Zazwyczaj nie boisz się wyzwań, więc nie zmieniaj tego! Mars w Wadze aż do 19 listopada obudzi w Tobie wszelkie kwestie związane z partnerstwem i życiem małżeńskim. Nie zawsze warto prowokować, czasami lepiej po prostu dostosować się do drugiej osoby. Wenus w Strzelcu wzmocni Twoją chęć komunikacji w kwestii uczuć i Twoje libido. Jowisz, również w Strzelcu, wzmocni Twoje wartości i zachęci Cię do rozwoju osobistego. Twoje myśli zajmują również kwestie finansowe. Dzieje się tak przez planetę Uran w Byku, która zapowiada zmiany.


Miłość

będzie w tym miesiącu w centrum uwagi. Planety obdarzą Cię pozytywną energią, którą wykorzystasz właśnie w tej kwestii. Wenus w harmonii z Twoim Słońcem i z planetą Mars zwiększy Twoje pragnienia i chęć działania. Jesteś liderem, zadbaj więc o innych, a wszystko świetnie się ułoży.

Nasza rada dla Ciebie

Twoja kariera wciąż zmienia fundamenty, a dzieje się tak za sprawą tych dwóch planet: Saturna i Plutona. Pamiętaj, aby znaleźć czas na odpoczynek. Będzie to możliwe zwłaszcza od 19 listopada. Do tego czasu uważaj, aby Twoja energia nie zmieniła się w negatywną nerwowość.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko