Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Baran na Grudzień 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 16/05/2021

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2019

Twoja planeta Mars, będąca przez cały miesiąc w Skorpionie, obdarzy Cię ogromnymi pokładami energii! Działasz, tworzysz nowe strategie, jesteś zdeterminowany! Aż do 22 grudnia Słońce w Strzelcu (z żywiołu Ognia) ułatwi Ci życie, zwłaszcza w kwestiach administracyjnych. Merkury od 9 grudnia pomoże Ci w komunikacji i w podpisaniu umów. Z kolei Słońce w Koziorożcu, Jowisz, Saturn i Pluton wpłyną na Twoje życie zawodowe. Jesteś z drugiej i trzeciej dekady i potrzebujesz zmian? Te planety zachęcą Cię do spojrzenia na Twoje życie z większej perspektywy. Uran w gwiazdozbiorze Byka wpłynie na finanse osób z pierwszej dekady.

Miłość

Do 20 grudnia piękna Wenus miesza się do Twojego życia zawodowego. Mars w kwadraturze do Twojego Słońca doda Ci energii, która może jednak zaszkodzić na podłożu uczuciowym. Zwróć uwagę na swoje zachowanie – zawsze jesteś szczery, ale niezawsze delikatny. Po 21 grudnia Wenus w Wodniku, w harmonii z Twoim Słońcem polepszy Twoje życie uczuciowe.

Nasza rada dla Ciebie

Neptun w Rybach otwiera w Tobie pragnienie duchowości, zwłaszcza jeśli jesteś z drugiej dekady. Odczujesz wpływy wielu planet, pozwól się nieść, zaakceptuj pewne kwestie w Twoim otoczeniu i skup się na chwili obecnej.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko