Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Baran na Marzec 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 16/05/2021

Twoje prognozy astralne na Marzec 2019

Merkury zbliża się wielkimi krokami do Twojego znaku, ale od 6 marca przejdzie do gwiazdozbioru Ryb. Zacznie ruszać się na nowo dopiero 28 marca, aby 17 kwietnia wkroczyć w rezultacie do Twojego gwiazdozbioru... W programie więc opóźnienia, wpadki, nieporozumienia i podziały. Czeka Cię dużo stresu, gdyż możesz poczuć, że masz związane ręce przez taki układ planet. Niebo faktycznie Ci nie sprzyja w tym miesiącu. Mars w gwiazdozbiorze byka nie pomoże Ci w podjęciu inicjatyw, chyba że w kwestiach finansowych. Przynajmniej w życiu uczuciowym jest wszystko w porządku, poszerzysz swoje grono przyjaciół i znajdziesz czas, aby utrzymać relacje z najbliższymi. Uran zostawi Twój znak 11 marca, co obiecuje Ci więcej spokoju i stabilności związanej z kwestiami z ostatnich lat, które w większości były dość szalone.

Miłość

Wenus wkroczy do gwiazdozbioru Wodnika 2 marca, co mimo panującej nieprzyjemnej atmosfery, wprowadzi trochę urozmaicenia w relacjach z innymi, zwłaszcza z przyjaciółmi. Masz czas do 26 marca, aby wykorzystać ten pozytywny wpływ.

Nasza rada dla Ciebie

Cierpliwość i czas... Siła nie pomoże Ci w odblokowaniu trudnych sytuacji. Masz dużo czasu, aby zastanowić się nad swoimi najgłębszymi marzeniami. Wykorzystaj w tym swoją intuicję, daj się jej ponieść, a wpadniesz na świetne, oryginalne, nowatorskie pomysły.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko