Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Baran na Maj 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2019

Do 5 maja, utrzymasz świetne relacje z otoczeniem, a do 15 z najbliższą Ci osobą. Pod koniec miesiąca Słońce i Merkury wprowadzą Twój umysł w ciągły ruch, będziesz mieć mnóstwo świetnych pomysłów, które warto od razu zrealizować! Wenus jest jeszcze w Twoim znaku do 14 maja, czas więc otworzyć swoje serce, aby zmocnić więzi z ukochaną osobą lub... zakochać się od pierwszego wejrzenia! Działaj jeszcze przed 15 maja: Mars w Bliźniakach doda Ci energii i inspiracji. W drugiej połowie miesiąca napotkasz pewne hamulce i przeszkody w działaniu; warto więc rozwinąć swój zmysł dyplomatyczny, aby przetrwać ten wzburzony czas. Czeka Cię więc miesiąc pełen kontrastów: wiele nowych okazji w ciągu pierwszej połowy, które się stopniowo zmniejszą, ale odzyskasz energię już od 20 maja. Saturn może jeszcze bardziej wszystko pomieszać (zwłaszcza dla osób z początku stycznia): zostaniesz postawiony pod scianą, przed faktem dokonanym, zobowiązany do pewnej frustrującej sytuacji.

Miłość

Przez większość miesiąca Twoje zdobycze miłosne i materialne są na pierwszym planie. Musisz organizować, podejmować decyzje, zrobić bilan historii miłosnej. Jest to idealny moment na zdobycie większej niezależności w relacjach z innymi, spędzenie czasu z przyjaciółmi, a nawet na ciekawą wyprawę pod koniec miesiąca.

Nasza rada dla Ciebie

Wiele zmian pozycji planet w niebie obudzi w Tobie czujność i wyostrzy Twoją chęć do konfrontacji. Skorzystaj z tych okazji, aby budować zamiast niszczyć, polepszyć swoje umiejętności zamiast ich zaniedbywać... Wykorzystaj wszelkie pozytywne wpływy tego miesiąca pełnego kontrastów.

Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko