Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Marzec 2021 dla Byk

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2021

Projekty i przyjaciele są dla ciebie na pierwszym miejscu w tym miesiącu! Aż do 20. Słońce w Rybach rozwija wszystkie twoje pragnienia, niezależnie od tego, czy dotyczą życia zawodowego czy prywatnego. Wenus, twoja planeta, także w Rybach do 21 dnia, zapowiada świetne relacje z ludźmi, którzy się liczą. Jesteś popularny! Uran w konstelacji rozpoczyna nowy rozdział twojego życia, innowacyjny i nieprzewidywalny. Mars po 4 w Bliźniętach sugeruje monitorowanie konta bankowego, a jego sugestie nie są nadmiernie przezorne. Jowisz, Saturn i Merkury wszyscy w Wodniku panują nad twoim obszarem społeczno-zawodowym. Na koniec nastąpi niesamowita przemiana, którą będziesz przechodzić przez cały czas. Twój ideał życia nadal się rozwija. Od 21 dnia Słońce wraca do Barana połączonego z Wenus i zaprasza cię do spojrzenia w głąb siebie.

Miłość

Twoje sentymentalne podejście wyraża cię aż do 21 dnia, a Wenus w znaku wody sprzyja również twojemu romantyzmowi. Z drugiej strony Mars w Bliźniętach przypomina, by nie mieszać historii miłosnych ze sprawami finansowymi! Po 22., koniec ze sztuczną pozą, twoje uczucia są potężne, ale masz problem z ich uzewnętrznieniem.

Nasza rada dla Ciebie

Miesięczne energie są raczej delikatne. Między twoimi przyjaźniami a życiem towarzyskim jest cienka granica. Potrafisz jednak znaleźć złoty środek. Poczucie stabilizacji nie jest twoją mocną stroną, więc uznaj to, co dzieje się z tobą za dobry znak.

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko