Dzisiaj, Niedziela 20 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Byk na Kwiecień 2021

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 20/09/2020

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2021

Na twoją osobowość pada jasne światło! Obszar planetarny w Baranie do 19 pobudza do myślenia i do rozpoczęcia niektórych projektów, które chciałbyś zrealizować. Nie wpadaj w panikę, twoja nieśmiała osobowość bardzo dobrze przystosowuje się do tych energii, zwłaszcza Marsa w Bliźniętach do 23. W obszarze zawodowym sytuacja jest zrównoważona. W pierwszym okresie, Uran trochę cię dręczy, najlepsze jest jednak jeszcze przed tobą. Twój społeczno-zawodowy obszar jest wzburzony, Jowisz i Saturn są zajęte zmienianiem tego, co musi nastąpić. Towarzysz temu procesowi, ostatnie dni są twoje. Od 20. Słońce, Merkury i Wenus ułatwiają twoje osiągnięcia! Mars jest w Raku w ostatnim tygodniu, promuje twoje pomysły i twoją silniejszą stronę charakteru. Jesteś kochany i szanowany!

Miłość

Przez połowę miesiąca aż do 14. twoje uczucia i miłosne impulsy są nieśmiałe, jesteś skromny i powściągliwy. Później twoje zachowanie staje się swobodniejsze dzięki Wenus w twoim znaku od 15 do 20, twoja charyzma i zmysłowość są w pełni wyrażone. Twoje pobudzenie jest delikatne i uczuciowe po 23. Nastąpi miły koniec miesiąca, który zasługuje, aby w pełni się nim cieszyć!

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu zaskoczy cię twoja spokojna osobowość. Powinieneś docenić te szalone, niebiańskie zmiany, ponieważ mają one dużą wartość w twoim życiu. Wszystko dzieje się dla twojego rozwoju! Wszechświat ma zawsze rację i wie, co jest dla ciebie najlepsze!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko