Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Marzec 2021 dla Skorpion

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2021

Miłośc i intensywność! Ten miesiąc zapowiada się bardzo sentymentalnie dla twojego znaku. Moc w Rybach, Słońcu, Merkurym, Wenus i Neptunie ma wpływ na wydarzenia w twojej branży! Twoja dusza będzie wibrować proporcjonalnie do stopnia twojej osobowości i będących w tobie szalonych energii. Dopóki moc Merkurego nie przeszkodzi w relacjach, unikaj wybuchowych słów. Twoja planeta Pluton, nadal w Koziorożcu, wspiera twoje życie duchowe, podczas gdy Mars w Bliźniętach, zwiększa twój seksapil! Będziesz musiał spoglądać nieco na swój dom, Jowisz i Saturn mogą skomplikować relacje rodzinne, ale pozostań spokojny. Wspaniałe zamieszanie w perspektywie, twój partner lub współmałżonek zmieniają twój związek. Wreszcie energie Barana od 21 do 31 pobudzają twoje codzienne życie, energię i wiedzę!

Miłość

Miłośc jest celem tego miesiąca, ma niesamowite perspektywy! Twoja namiętna natura powinna zauważyć niebiańskie impulsy. Jesteś charyzmatyczny, zmysłowy i romantyczny! Niezależnie od tego, czy jesteś towarzyski, czy nie, miłośc i jej cuda czekają na ciebie, jesteś gotowy? Mars w Bliźniętach od 5 do 31 może wywołać emocje zgodne z twoją wewnętrzną osobowością. Chwytaj dzień!

Nasza rada dla Ciebie

Niebo się uśmiecha, ale tylko dla twojego dobrego samopoczucia! Niebiańskie energie dotykają twojej wewnętrznej i uczuciowej sfery, co za piękne wyzwanie dla twojego znaku! Zaakceptuj to, co musi być, aby w pełni dostosować się do tego, co się dzieje.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko