Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Październik 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2019

Oto nadszedł dla Ciebie czas na refleksję. Twoje życie uczuciowe nie do końca Cię satysfakcjonuje, odważysz się więc stawić czoła trudnościom. Dobra wiadomość: jak już zdecydujesz się na pierwszy krok, z każdym dalszym będzie o wiele łatwiej. Jeśli coś dotyczy Twojego prywatnego życia, natychmiast budzisz w sobie ducha walki. Planety i gwiazdy zapowiadają wiele niespodzianek w tym miesiącu dla Ciebie. Relacje z innymi pozwolą Ci w rozwiązaniu pewnych sporów, jeśli w ogóle istniały. W okolicach 20 października, wszystko się ułoży. Czeka Cię wiele emocjonalnych chwil, których długo nie zapomnisz. Rodzina wyjdzie na pierwszy plan. Jeśli tylko uwierzysz w siebie i zaufasz innym, zapanuje piękna energia.

Miłość

Od 3 października omówisz niewygodne tematy. Pluton w Koziorożcu zachęci Cię do głębokich refleksji. Dotyczy to przede wszystkim kwestie miłosne. Nawet jeśli jesteś w idealmnym związku, masz wrażenie, że czegoś Ci brakuje. Szczera postawa zdecydowanie Ci pomoże.

Nasza rada dla Ciebie

Pamiętaj, że warto uzbroić się w cierpliwość, pozwól partnerowi rozwijać się w jego własnym rytmie. A może tak uda Wam się znaleźć to samo tempo? Gwiazdy czuwają nad Tobą w tym miesiącu. Wykorzystaj więc w pełni ten piękny czas.

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko