Dzisiaj, Piątek 16 Kwiecień 2021
Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Październik 2019

Isabelle Fortes | 01/04/2021 - zmodyfikowano 16/04/2021

Twoje prognozy astralne na Październik 2019

Oto nadszedł dla Ciebie czas na refleksję. Twoje życie uczuciowe nie do końca Cię satysfakcjonuje, odważysz się więc stawić czoła trudnościom. Dobra wiadomość: jak już zdecydujesz się na pierwszy krok, z każdym dalszym będzie o wiele łatwiej. Jeśli coś dotyczy Twojego prywatnego życia, natychmiast budzisz w sobie ducha walki. Planety i gwiazdy zapowiadają wiele niespodzianek w tym miesiącu dla Ciebie. Relacje z innymi pozwolą Ci w rozwiązaniu pewnych sporów, jeśli w ogóle istniały. W okolicach 20 października, wszystko się ułoży. Czeka Cię wiele emocjonalnych chwil, których długo nie zapomnisz. Rodzina wyjdzie na pierwszy plan. Jeśli tylko uwierzysz w siebie i zaufasz innym, zapanuje piękna energia.

Miłość

Od 3 października omówisz niewygodne tematy. Pluton w Koziorożcu zachęci Cię do głębokich refleksji. Dotyczy to przede wszystkim kwestie miłosne. Nawet jeśli jesteś w idealmnym związku, masz wrażenie, że czegoś Ci brakuje. Szczera postawa zdecydowanie Ci pomoże.

Nasza rada dla Ciebie

Pamiętaj, że warto uzbroić się w cierpliwość, pozwól partnerowi rozwijać się w jego własnym rytmie. A może tak uda Wam się znaleźć to samo tempo? Gwiazdy czuwają nad Tobą w tym miesiącu. Wykorzystaj więc w pełni ten piękny czas.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko