Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Kwiecień 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2019

Mars doda Ci pozytywnej energii już od 1 kwietnia (i nie, to nie Prima Aprilis). Ten tranzyt zwiększy Twojego ducha walki, co doprowadzi Cię do odkrycia nowych horyzontów, poznania nowych ludzi, doświadczenia nowych wydarzeń. Stanie się to również na planie intelektualnym od 16 kwietnia, kiedy Merkury dołączy do Barana i doprowadzi do płynności ruchu i szybkiego refleksu. Jest to idealny czas na podróżowanie, poznanie nowych osób i podpisywanie lukratywnych umów. Twój umysł jest pełen pomysłów, które trzeba będzie później przesortować w odpowiednim czasie. Będziesz mieć tendencję do zbyt szybkiego działania, co może doprowadzić do błędów i nerwowości. Uważaj więc, aby się nie przemęczyć. Niezależnie od przypadku, zawsze będziesz mógł liczyć na wsparcie ze strony przyjaciół. Pełnia księżyca 19 kwietnia zapowiada się uroczyście, dynamicznie i przyjaźnie, więc zorganizuj coś ciekawego! Pod koniec miesiącu, wejście Wenus do Barana zakończy ten miesiąc w prawdziwym stylu, Miiłość od pierwszego wejrzenia lub przypływ uczuć są niewykluczone.

Miłość

Ten miesiąc zaczyna się wejściem planety Mars do Twojego znaku na półtora miesiąca. Masz więc dużo czasu na to, aby uwieść, pokazać swoją osobowość, znaleźć wielką Miiłość, utrzymać ją lub nawet zmienić. Aby jednak podjąć dobrą decyzję, poczekaj trochę, aż wyjdziesz z obecnej emocjonalnej mgły.

Nasza rada dla Ciebie

Nie pozwól, aby niejasne lub niewykonalne pragnienia innych uniemożliwiały Ci utrzymanie autentycznych relacji. Miiłość to nie gra, czasami o tym zapominasz. Prowokacja ma swoje granice...

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko