Dzisiaj, Piątek 16 Kwiecień 2021
Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Luty 2019

Isabelle Fortes | 01/04/2021 - zmodyfikowano 16/04/2021

Twoje prognozy astralne na Luty 2019

Może być to dla Ciebie bardzo nieprzyjemny miesiąc, podczas którego zobaczysz rzeczy, których byłyś pewien, przekształcające się w miraże, najbardziej logiczne elementy pobite przez nieracjonalne zjawiska. Przejście Ryb do kilku planet może dorzucić do tego zamieszanie i niepokój, zarówno w umyśle, jak i w uczuciach. Warto więc wykorzystać pierwszą połowę miesiąca, kiedy Mars jest w Baranie, przyjaznym znaku, co dodaje energii i dynamizmu. Pomoże Ci to w podjęciu śmiałych inicjatyw, a z pomocą Jowisza, uda Ci się odnaleźć kompromisy, zwiększyć zasięg swoich działalności, zarówno indywidualnych, jak i grupowych. Pamiętaj jednak, by pozostać cały czas rozsądnym i kierować się logiką. Nie daj się kłamstwom, złudzeniom, fałszywym intuicjom, syrenom i jednorożcom, które kręcą się w Twoim niebie w tym miesiącu... Pełnia księżyca 19 lutego w gwiazdozbiorze Panny może być dla Ciebie szczególnie stresująca, skoncentruj się w tym dniu na indywidualnej pracy lub zdecyduj się na prawdziwe, ogromne porządki (dosłownie lub w przenośni)!

Miłość

Niebo jest burzliwe, między wpływami podczas pierwszej połowy, pełnymi wolności, innowacji i ekspansji, a drugą połową, przynoszącą mgłę i zamieszanie. Wenus przejdzie 2 lutego do Koziorożca, co przyniesie trochę stabilności, a może nawet romantyczności.

Nasza rada dla Ciebie

Niebo Cię nie oszczędza i przynosi Ci wiele sprzecznych wpływów. Uda Ci się jednak iść na przód i dojść do pewnej mądrości w relacjach z innymi.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko