Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Luty 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2019

Może być to dla Ciebie bardzo nieprzyjemny miesiąc, podczas którego zobaczysz rzeczy, których byłyś pewien, przekształcające się w miraże, najbardziej logiczne elementy pobite przez nieracjonalne zjawiska. Przejście Ryb do kilku planet może dorzucić do tego zamieszanie i niepokój, zarówno w umyśle, jak i w uczuciach. Warto więc wykorzystać pierwszą połowę miesiąca, kiedy Mars jest w Baranie, przyjaznym znaku, co dodaje energii i dynamizmu. Pomoże Ci to w podjęciu śmiałych inicjatyw, a z pomocą Jowisza, uda Ci się odnaleźć kompromisy, zwiększyć zasięg swoich działalności, zarówno indywidualnych, jak i grupowych. Pamiętaj jednak, by pozostać cały czas rozsądnym i kierować się logiką. Nie daj się kłamstwom, złudzeniom, fałszywym intuicjom, syrenom i jednorożcom, które kręcą się w Twoim niebie w tym miesiącu... Pełnia księżyca 19 lutego w gwiazdozbiorze Panny może być dla Ciebie szczególnie stresująca, skoncentruj się w tym dniu na indywidualnej pracy lub zdecyduj się na prawdziwe, ogromne porządki (dosłownie lub w przenośni)!

Miłość

Niebo jest burzliwe, między wpływami podczas pierwszej połowy, pełnymi wolności, innowacji i ekspansji, a drugą połową, przynoszącą mgłę i zamieszanie. Wenus przejdzie 2 lutego do Koziorożca, co przyniesie trochę stabilności, a może nawet romantyczności.

Nasza rada dla Ciebie

Niebo Cię nie oszczędza i przynosi Ci wiele sprzecznych wpływów. Uda Ci się jednak iść na przód i dojść do pewnej mądrości w relacjach z innymi.

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko