Dzisiaj, Poniedziałek 21 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Ryby na Styczeń 2018

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 21/09/2020

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2018

W tym miesiącu największe miejsce w Twoim życia zajmie kwestia przyjaźni. Twoje relacje będą liczne i bardzo miłe. Będziesz prawdopodobnie odgrywać w nich kluczową rolę, proponując spotkania i wymiany zdań w grupie. Będziesz pewny swoich przekonań i z radością i entuzjazmem podzielisz się nimi ze swoim otoczeniem. Jeśli walczysz o jakąś ważną kwestię, odnajdziesz wsparcie w swoich kontaktach. Z łatwością przekonasz innych do swojego punktu widzenia.Neptun, będący wciąż w Twoim znaku, doda Ci skrzydeł i inspiracji. W zależności od przypadków, ta inspiracja będzie albo niezwykle kreatywna, albo prowadząca do iluzji i rozczarowań. Badź więc ostrożny wobec swojej intuicji. Może czekać Cię wiele niespodzianek w kwestiach finansowych – dobrych lub złych, wszystko zależy od Twojego zarządzania budżetem.

Miłość

W tym miesiącu staniesz się niezwykle towarzyski i przywiążesz dużą uwagę do jakości swoich relacji. Pamiętaj jednak, aby nie stać się od nich zbyt zależny lub nie przyjmować władczej postawy. To, co innym się w Tobie podoba, to Twój wdzięk i wrażliwość, zachowaj je !

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc upłynie Ci przede wszystkim pod znakiem relacji z innymi – dojdzie do wielu przyjaznych spotkań i do tworzenia wspólnych planów. Twoja charyzma doprowadzi Cię do przywództwa. Bądź jednak ostrożny. Pamiętaj, aby nie darzyć każdej osoby bezpośrednim zaufaniem. Upewnij się również, że spędzasz czas z osobami, które wyznają podobne wartości do Ciebie.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko