Dzisiaj, Środa 23 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Styczeń 2022

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 23/09/2020

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2022

Niektóre niedawne decyzje, z którymi miałeś problemy, zaczynają przynosić owoce. Twoje otoczenie mogło się zmienić, czy też może masz 190 ° obrotu? W każdym razie przestałeś patrzeć w kierunku wyjścia i bierzesz na siebie swoje wybory. Ten miesiąc styczeń może być owocny pod względem materialnym: zatrudnienie, miejsce, zmiana kolejności lub perspektywa. Pragniesz i potrzebujesz, by wiatr nowości, o który prosiłeś naprawdę oddychał twoim życiem. Rzeczy biorą swój kurs, ale być może nie są wystarczająco szybkie, co jest wstydem! Jednak naprawdę czujesz, że wszystko zaczyna się od nowa i tak się dzieje; jesteś otwarty na wszelkie ewentualności.

Miłość

Prawdziwie fałszywe złudzenia nie są już dla ciebie. Zostawiłeś to daleko za sobą i każdy może myśleć, co chce, jest równy. Wiesz dokładnie, gdzie stawiasz stopy. Uwolniasz swoje myśli, swoje serce i swoje pragnienia. To tak, jakbyś miał możliwość zaprojektowa siebie w przyszłości bez kłopotliwych problemów.

Nasza rada dla Ciebie

Samotność to twoje źródło. Zaakceptuj to. Zajmie to tylko kilka godzin absolutnego spokoju, abyś poczuł się wypoczęty i znów zaczął działać. Nie wahaj się go użyć w razie nagłej potrzeby.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko