Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Lipiec 2022

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2022

Saturn wpływa na obszar uczuć, szukasz stabilności ponad wszystko. Wymiana zdań jest konstruktywna, ale masz trudności z zaufaniem, a inni to czują. Około 18 lipca zmiana sytuacji przynosi częściowe odpowiedzi. Zbliżając się do rodziny, zapewniasz sobie dobre samopoczucie; nie zaniedbujesz swoich bliskich. Słuchasz swoich dzieci, w domu atmosfera jest dobra, nawet jeśli niektóre prace są ciężkie w tym miesiącu; udaje ci się zapewnić zasłużony czas relaksu. W głowie masz już święta. Około 24-tego odczuwana jest niewielka kropla energii; w tym momencie pozwól innym się tobą zająć, w końcu dlaczego nie. 28 piękny dzień.

Miłość

Uczucia są wzmacniane przez pozytywne wpływy, z wyjątkiem tego, że nie jesteś otwarty. W obawie przed porażką odmawiasz innym. Okres od 13 do 19 niesie ze sobą powódź wstrząsów. Twoja emocjonalność jest intensywna, jesteś na krawędzi. Nagle znajdziesz swoją energię, koniec lipca to prawdziwe fajerwerki.

Nasza rada dla Ciebie

Twoja wspaniała emocjonalność, może wywierać na ciebie presję. Twoi bliscy są dla ciebie obecni, jest to forma komfortu, gdy tylko zwątpisz, że są z tobą, ich wsparcie jest niezbędne dla twojego dobrego samopoczucia.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko