Dzisiaj, Wtorek 22 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop na 2018 Koziorożec z naszymi poradami

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 22/09/2020

Do nastania wiosny, obecność Plutona w Twoim gwiazdozbiorze sprawia, że musisz stawić czoła pewnym zobowiązaniom. Przygotuj się na zmianę swoich przyzwyczajeń, jeśli chcesz zacząć na nowych podstawach. Atmosfera, która Cię otacza, nie jest łatwa i może generować napięcia. Od maja, wraz z Uranem w Byku, pewne wydarzenia potwierdzą dobrze dokonane wybory i wprowadzą nowość do Twojego życia codziennego. Od lata Twoja sytuacja zacznie się stabilizować, w końcu możesz odetchnąć! Jesienią, zaczniesz rozwijać swoje pomysły, aby w końcu osiągnąć cele.

Jeśli Twoja sytuacja miłosna jest niestabilna, być może podejmiesz decyzję, aby rozpocząć nowy rozdział w życiu. Jeśli zaś Wasz związek jest silny, uświadomisz sobie, co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne. Udowodnisz partnerowi, że jesteś w stanie zmienić pewne kwestie i polepszyć Waszą relację. Twoje dobre pomysły zmotywują ukochaną osobę. Zaczniecie snuć wspólne plany, które zbliżą Was zarówno w kwestiach intelektualnych, jak i finansowych. Wspólny zakup? Organizacja pięknej podróży? Wszystko jest możliwe. Jeśli jesteś singlem, szczęście jest w zasięgu ręki. Sięgnij po nie!

Jesteś gotowy na wszystko, aby pozbyć się ciężkiej przeszłości i rozpoczać nowe życie. Na początku roku uważaj zwłaszcza na swój cięty język i zdenerwowanie, które mogą mieć negatywne konsekwencje na Twoim otoczeniu. Jeżeli pragniesz, aby inni Cię docenili, stań się mniej zdystansowany i wykaż się swoimi umiejętnościami.

Jeżeli nie chcesz, aby stres wygrał i całkowicie odebrał Ci energię, musisz rozpocząć inne tempo! Zapisz się na aktywność fizyczną, aby móc się wyszaleć. Ale pamiętaj też o znalezieniu czasu na odpoczynek. Zadbaj o siebie, a będziesz o wiele bardziej zrelaksowany i otwarty wobec innych.

Odłóż na bok niecierpliwość i nietolerancję. Skoncentruj się przede wszystkim na swoich celach i idź powoli w kierunku ich realizacji.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko