Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Roczny Horoskop na 2023 dla Wodnik

Isabelle Fortes

Zaczniesz ten rok z głową pełną nowych projektów. Twoja świadomość wyzwoli w tobie motywacje, z łatwością zabierzesz się do nowych planów. Odejście Saturna od twojego znaku przywróci ci lekkość w działaniu. Jednak przejście Jowisza do Byka może spowolnić twój rytm. Jeśli chcesz, aby twoje inicjatywy odniosły sukces, będziesz musiał kierować się jeszcze większym pragmatyzmem, nawet jeśli nie będzie to zbyt pasjonujące. Gdy Pluton przejdzie do twojego znaku, uważaj na swoje ego i dostosuj swój sposób działania.

Zaczniesz ten rok razem z Wenus w gwiazdozbiorze Wodnika. Pokażesz się od innej strony i będziesz trzymać się z dala od konwencjonalnych typów miłości. Pod koniec lutego Wenus w Baranie potwierdzi jeszcze bardziej tę drogę, dodając ci jeszcze większej pewności siebie. To ty decydujesz o wszystkim, co dzieje się w twoim życiu miłosnym. Przejście Wenus do Bliźniąt zapowiada atmosferę lekkości i współpracy. Z kolei pomiędzy czerwcem a październikiem, wraz z przejściem Wenus do Lwa, będziesz musiał pójść na kilka ustępstw. Ale sprawi to, że staniesz się jeszcze bardziej świadomy swoich uczuć. W listopadzie, wraz z Wenus w Wadze, twoje życie miłosne wejdzie w nową, spokojną fazę, która jak najbardziej ci odpowiada.

W pierwszej części roku Jowisz zainspiruje cię pomysłami i nowymi planami. Działania i dyskusje są już w toku, a nowe propozycje wysypią się nagle ze wszystkich stron. W połowie maja przejście Jowisza do Byka urzeczywistni twoje plany. Będziesz musiał wtedy uporządkować swoje pomysły i rozdzielić to, co utopijne od tego, co wykonalne. Jeśli chcesz, aby kolejne pomysły się spełniły, powinieneś kierować się rozsądkiem. Znalezienie równowagi między ideałami a kwestiami finansowymi będzie kluczem do sukcesu i ułatwi ci działanie.

Po odejściu Saturna odzyskasz swoją witalność. Twoja motywacja nie zna granic! Wraca do ciebie twoja prawdziwa osobowość. Jowisz może jednak spłatać ci figle w kwestiach umysłowych. W tym roku, zgadzając się na spokojniejszy tryb życia, dasz swojemu organizmowi piękny prezent. Czasami warto pogodzić się z odejściem planów, które i tak wydawały się przestarzałe.

Pragniesz, aby twoje pomysły zostały zrealizowane? Czas, aby pogodzić się z nieprzyjemnymi dla ciebie elementami, a mianowicie rzeczywistością i pragmatyzmem.

Wodnik: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko