Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Grudzień 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2019

To jest Twój miesiąc!... a przynajmniej do 22 grudnia, kiedy Słońce jeszcze jest w Twoim znaku. Od 9 grudnia, Merkury obdarza Cię świetną charyzmą i chęcią działania. Pierwszy tydzień miesiąca to czas na refleksję, ale później wszystko przyspieszy tempa. Twoja energia fizyczna, która zazwyczaj jest w doskonałej formie, będzie w tym miesiącu spokojniejsza i wolniejsza. Jeśli jesteś z pierwszej dekady, Koziorożec, Jowisz, Saturn i Pluton wpłyną na Twoje finanse, przynosząc im niespodziankę. Dla osób urodzonych w innych dekadach, te planety wzmocnią i ustabilizują te kwestie. Pierwsza dekado, Uran może doprowadzić do nieprzyjemnych wstrząsów w rzeczach związanych ze zdrowiem lub pracą. Pamiętaj, że nic na siłę. Lepiej schronić się przy cieple domowego ogniska.

Miłość

Lojalność i poważne uczucia będą nasilone do 22 grudnia, dzięki wpływom Wenus. Następnie ta planeta przejdzie do Wodnika, co doprowadzi do większej swobody w miłości. Odrzucisz wtedy rutynę i otworzysz się z entuzjazmem na świat, który Cię otacza. Twoje libido wyrazi się w delikatny, a nawet tajemniczy sposób.

Nasza rada dla Ciebie

Ładny koniec roku. Idealny czas na dokończenie swoich projektów. Pamiętaj, że ogromne pokłady energii nie są niewyczerpalne. Wszystko w pewnym momencie się kończy. Spróbuj poszerzać horyzonty i wychodzić trochę dalej w przyszłość.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko