Dzisiaj, Czwartek 01 Październik 2020
Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Styczeń 2019

Isabelle Fortes | 01/10/2020 - zmodyfikowano 01/10/2020

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2019

Zaczyna się dla Ciebie piękny początek roku, wraz z Jowiszem będącym w Twoim gwiazdozbiorze. Szczęście będzie Ci sprzyjać przez co najmniej najbliższe sześć miesięcy. Ten tranzyt jest jeszcze bardziej wzmocniony przez Wenus od 7 stycznia i inne planety od 21 stycznia w znaku Wodnika. Czeka Cię wspaniały miesiąc, pełen dobrych niespodzianek, otwartości na świat, większego poczucia własnej wartości. Jedyny minus może leżeć w pozycji silnego Neptuna w gwiazdozbiorze Ryb, co może doprowadzić do złej oceny sytuacji, drobnych nieporozumień i kilku gaf. Jeśli jednak zostaniesz skupiony i zdyscyplinowany, wykorzystasz tylko pozytywne aspekty układu planet. Skorzystaj z pełni księżyca 21 stycznia, będącego w gwiazdozbiorze Lwa, co obdarzy Cię zarówno przyjemną, jak i konstruktywną atmosferą!

Miłość

Czeka Cię piękny miesiąc. 7 stycznia Wenus dołączy do Jowisza w Twoim gwiazdozbiorze i pozostanie do końca miesiąca. Jest to więc najlepszy czas w roku, aby skupić się na relacjach miłosnych i przyjaźni. Atmosfera jest pełna przedsiębiorczości, opiekuńczości i optymizmu – posiadasz w swoich rękach wszystkie składniki, aby stworzyć wspaniałe, wspólne przygody!

Nasza rada dla Ciebie

To magiczny moment tego roku. Niebo sprzyja Ci i otwiera przed Tobą wiele nowych możliwości, zwłaszcza w relacjach w innymi. Powinieneś zdecydowanie wykorzystać taki układ planet!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko