Dzisiaj, Niedziela 20 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Sierpień 2019

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 20/09/2020

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2019

Widzisz przyjaźń tylko w 100% zaangażowania. Nie ma mowy na półmetki. Dla swoich prawdziwych przyjaciół, tych najważniejszych, jesteś w stanie bardzo wiele zdziałać. Oni dobrze wiedzą, że możesz wiele dla nich poświęcić, ale tego nie nadużywają. Jesteś niezwykle związany z rodziną, z korzeniami, ale lubisz mimo wszystko odkrywać i poznawać nowe relacje. W tym miesiącu będziesz się świetnie bawić, zarówno podczas imprez, jak i w bardziej intymnych relacjach. Czeka Cię niebanalne lato. Weekend z 9 sierpnia, jeśli grasz, wygrasz.

Miłość

Wiele zyskasz w oczach bliskich, jeśli przyznasz się do pewnych błędów. Zostaniesz wtedy jeszcze bardziej doceniony. Kiedy przeżywasz daną chwilę, skup się bardziej na swoich emocjach niż na rezultatach.

Nasza rada dla Ciebie

Zostaw swój zegarek i zapomnij o czasie. Wprowadź trochę spokoju do swojego życia, a odkryjesz nieprzewidziane korzyści. Nic Cię bardziej nie zrelaksuje jak ciepło i spokój letnich dni.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko