Dzisiaj, Piątek 16 Kwiecień 2021
Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Listopad 2019

Isabelle Fortes | 01/04/2021 - zmodyfikowano 16/04/2021

Twoje prognozy astralne na Listopad 2019

Dni do 26 listopada to idealny czas na refleksję, aby przygotować nowe plany, pogłębić swoje pomysły, których jest wiele. Piękna Wenus, będąca w Twoim znaku, oraz Jowisz obdarzą Cię wszelkimi satysfakcjami. Staniesz się pewny siebie, lojalny, zakochany, zwłaszcza podczas ostatniego tygodnia listopada. Mars, będący w gwiazdozbiorze Wagi i w harmonii z Twoim słońcem pozwoli Ci na rozwój nowych przyjaźni. Pamiętaj jednak, żeby z niczym nie przesadzić, zwłaszcza jeśli jesteś z pierwszej dekady, gdyż Uran w Byku może doprowadzić do problemów zdrowotnych lub związanych z pracą. W tym miesiącu kontynuujesz swój rozwój (poza trzecią dekadą) pod wpływem Saturna i Plutona, które popchną Cię w kierunku kilku drobnych zmian. Wpływ Neptuna może doprowadzić do kilku nieprzyjemnych sytuacji w życiu rodzinnym, bądź czujny.

Miłość

Jesteś niezwykle atrakcyjny! Wenus w Twoim znaku aż do 26 listopada przygotuje dla Ciebie piękny program, pełen łatwości i uroku osobistego. Jeśli jesteś zakochany, będziesz jeszcze bardziej, jeśli nie – pewne kwestie rozwiną się na tej płaszczyźnie. Mars, w pięknym aspekcie do Wenus i do Twojego słońca doprowadzi Cię do wielu intensywnych pragnień.

Nasza rada dla Ciebie

Będzie to miesiąc pełen subtelności i spokojnych wydarzeń. Mi iłość jest obecna podczas całego miesiąca, idealny czas na zmniejszenie wszelkich konfliktów czy nieporozumień. Jowisz, Twoja planeta, wciąż Cię chroni, zwłaszcza osoby z ostatniej dekady.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko