Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Listopad 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2019

Dni do 26 listopada to idealny czas na refleksję, aby przygotować nowe plany, pogłębić swoje pomysły, których jest wiele. Piękna Wenus, będąca w Twoim znaku, oraz Jowisz obdarzą Cię wszelkimi satysfakcjami. Staniesz się pewny siebie, lojalny, zakochany, zwłaszcza podczas ostatniego tygodnia listopada. Mars, będący w gwiazdozbiorze Wagi i w harmonii z Twoim słońcem pozwoli Ci na rozwój nowych przyjaźni. Pamiętaj jednak, żeby z niczym nie przesadzić, zwłaszcza jeśli jesteś z pierwszej dekady, gdyż Uran w Byku może doprowadzić do problemów zdrowotnych lub związanych z pracą. W tym miesiącu kontynuujesz swój rozwój (poza trzecią dekadą) pod wpływem Saturna i Plutona, które popchną Cię w kierunku kilku drobnych zmian. Wpływ Neptuna może doprowadzić do kilku nieprzyjemnych sytuacji w życiu rodzinnym, bądź czujny.

Miłość

Jesteś niezwykle atrakcyjny! Wenus w Twoim znaku aż do 26 listopada przygotuje dla Ciebie piękny program, pełen łatwości i uroku osobistego. Jeśli jesteś zakochany, będziesz jeszcze bardziej, jeśli nie – pewne kwestie rozwiną się na tej płaszczyźnie. Mars, w pięknym aspekcie do Wenus i do Twojego słońca doprowadzi Cię do wielu intensywnych pragnień.

Nasza rada dla Ciebie

Będzie to miesiąc pełen subtelności i spokojnych wydarzeń. Mi iłość jest obecna podczas całego miesiąca, idealny czas na zmniejszenie wszelkich konfliktów czy nieporozumień. Jowisz, Twoja planeta, wciąż Cię chroni, zwłaszcza osoby z ostatniej dekady.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko