Dzisiaj, Środa 05 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Lipiec 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 05/08/2020

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2018

Rozbudowa, nabywanie nowej wiedzy to hasła tego miesiąca dla Ciebie. Wszystko, co wydawało Ci się do tej pory niedostępne i niemożliwe, pojawia się nagle na wyciągnięcie ręki, wykorzystaj więc te fantastyczne okazje. Twoja sceptyczność wycisza się na rzecz optymizmu, który przejmuje stery od drugiego tygodnia lipca. Wenus zwiększy również komfort życia i wprowadzi przytulną atmosferę. Możesz więc pozwolić sobie na chwile przyjemności. Twoje życie wzbogaca się w relacje, rozmowy i nowe znajomości i jedynie Twoje działania mogą przynieść Ci delikatne niedogodności. Daj się trochę ponieść i zapomnij o reszcie, zwłaszcza o rzeczach, które na to nie zasługują. 21 lipca zbierzesz plony swoich wysiłków.

Miłość

Twoje życie uczuciowe może być pasjonujące, choć czasem trochę skomplikowane, a w pewnych momentach jedynie platoniczne. Jesteś przygotowany na zmiany, ale najtrudniej jest je po prostu zrealizować i stworzyć prawdziwy, pełny związek. Jeśli uzbroisz się w cierpliwość aż do połowy miesiąca, wyrażanie swoich emocji stanie się znacznie łatwe, zobaczysz, że zostaniesz lepiej zrozumiany. Warto więc poczekać.

Nasza rada dla Ciebie

Możesz liczyć na planetę Jowisz, która otoczy Cię ochroną i ustabilizuje Twoją sytuację. Nie wchodź w konflikty, które niczego nie wniosą do Twojego życia poza chaosem.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko