Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Ryby na Listopad 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2019

Twoja intuicja Cię nie zawiedzie, otworzy przed Tobą nowe możliwości! Merkury w Skorpionie oraz Neptun w Twoim gwiazdozbiorze pomogą Ci skupić się na ważnych dla Ciebie wartościach. Poczujesz się związany z pewnymi sprawami, na które nie zawsze masz wpływ. Uran w gwiazdozbiorze Byka ustabilizuje Twój sposób myślania (pierwsza dekada), a z koleik Mars w Wadze, będący w kwadraturze do Twojego Słońca, obdarzy Cię pokładami energii, które wykorzystasz do stworzenia pewnych zmian. Może to jednak doprowadzić Cię do zniecierpliwienia. Twoje plany są konstruktywne i długotrwałe, dzięki pozytywnym wpływom Saturna i Plutona. Staniesz się również bardziej pragmatyczny. Jowisz w Strzelcu, będący w kwadraturze do Twojego Słońca (ostatnia dekada) może doprowadzić do pewnej przesady w Twoim zachowaniu lub zbyt wielu możliwości.

Miłość

Twoja seksualność może przyjąć ważniejsze miejsce niż zazwyczaj. Jeśli jesteś w związku, czeka Cię miesiąc pełen fizycznej pasji. Uczucia (Wenus) i pragnienia (Mars) przejdą do kwadratury do Twojego Słońca. Nie bądź więc zaskoczony, jeśli Twoje życie miłosne stanie się intensywniejsze. Może to być chwilami trudne dla kogoś tak łagodnego, jak Ty. Bądź sobą!

Nasza rada dla Ciebie

Odczujesz pozytywne wpływy planet przez dłuższy czas niż ten miesiąc. Spróbuj zobaczyć swoje życie z większej perspektywy. Nie próbuj tworzyć niczego na siłę. Pozwól się nosić przez elementy i sytuacje, które do Ciebie trafią. Będziesz potrafił się do nich dostosować.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko