Dzisiaj, Sobota 08 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Ryby na Październik 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 08/05/2021

Twoje prognozy astralne na Październik 2019

W tym miesiącu planety sprzyjają zmianom w życiu uczuciowym. Otrzymasz dużą dawkę adrenaliny, co wesprze Twoje ambitne plany. Jeśli jeszcze szukasz miłości, czeka Cię wiele niespodzianek! Może ona być tuż za rogiem... Wszystkie elementy w Twoim życiu pomogą Ci w obraniu dobrej drogi. Relacje z innymi przechodzą przez piękny czas, również w przyjaźni. Warto więc może jeszcze bardziej je zgłębić i wzmocnić więzi z ukochanymi osobami. Panuje dobra energia, z łatwością zapomnisz o wszelkich drobnych nieprzyjemnościach życia codziennego. Od drugiej połowy października pragnienia stworzą świetny duet z rzeczywistością. Być może odczujesz zwolnienie tempa w okolicach 25 października, ale szybko sobie z tym poradzisz.

Miłość

Wenus w dużym stopniu wpłynie na Twoje życie uczuciowe. Żyjesz w zgodzie ze swoim wewnętrznym „ja”. Październik sprzyja relacjom w miłości, w takim stopniu, że prawie nie musisz się starać! Wraca stabilność, wzmacniają się więzi z ukochanymi osobami. Bogactwo uczuć dodaje Ci pewności siebie, wszystko idzie w świetnym kierunku.

Nasza rada dla Ciebie

Wystarczy otworzyć się na innych. Wysłuchaj ich potrzeb, a zrozumiesz, że niezwykle się dla nich liczysz. Październik tego roku będzie więc miesiącem pełnym pięknych relacji!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko