Dzisiaj, Wtorek 22 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Luty 2018

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 22/09/2020

Twoje prognozy astralne na Luty 2018

Masz wrażenie, że przeżywasz kolejne « deja-vu ». Od początku miesiąca Mars i Uran wpłyną na Ciebie pobudzą Cię, ale nie do końca poczujesz się pozytywnie. Układ planet doprowadzą do niekończących się sprzeczności, a Ty nie zrozumiesz, dlaczego musisz przez to wszystko przechodzić. Wątpliwości, marzenia, przeczucia... To wszystko dzieje się za sprawą Saturna i Plutona. Będziesz musiał przez jakiś czas pozostawić na marginesie swoje wymagania i oczywistości. Ogólny układ gwiazd sprzyja Ci, uda Ci się więc przezwyciężyć swoje lęki i to towarzyszące Ci uczucie dyskomfortu. Nie odwracaj się zbytnio za siebie, spróbuj raczej zaplanować przyszłość. Nowe projekty mają większe szanse na realizację, jeśli będziesz potrafić je sobie wyobrazić w głowie.

Miłość

W kwestiach miłości wolisz proste relacje, gdzie każdy odnajduje swoje miejsce, zachowując niezależność. Odmawiasz zmiany sposobu życia z miłości i pragniesz za wszelką cenę utrzymać tę autonomię.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli pożyczasz komuś pieniądze, pamiętaj, aby chronić swoje interesy. Nie rzucaj się na oślep na pierwszą nadchodzącą przygodę – jesteś z pewnością szczery, nie oznacza to jednak, że inni również tacy są. Odkrycie prawdy może Cię zmartwić.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko