Dzisiaj, Środa 05 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Maj 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 05/08/2020

Twoje prognozy astralne na Maj 2018

Ten miesiąc minie Tobie pod znakiem komunikacji i pomysłów, Twój sposób myślenia jest szybki, skuteczny i bez zarzutu. Jak coś powiesz, to zrobisz i nikt nie stanie Ci na drodze. Jeśli w tym miesiącu masz pracować z nastolatkami lub ogólnie młodymi osobami, wszelkie projekty zostaną szybko doprowadzone do końca, a Tobie uda się osiągnąć cel edukacyjny, który wydawał Ci się wcześniej zbyt ryzykowny. W skrócie, jesteś w bardzo dynamicznej fazie, którą idealnie kontrolujesz. W środku miesiąca koniunkcja Merkury/Uran przejdzie do znaku Byka, co pozwoli Ci trochę zwolnić tempo, korzystać z wygód życia i rozwinąć swoje pasje. Obecność Plutona w Koziorożcu może wciąż trochę Ci przeszkadzać, ale zdasz sobie w końcu sprawę z tego, że dzięki temu zyskasz na odpowiedzialności, co wpłynie na Ciebie korzystnie. Masz swoje własne zdanie na pewne tematy, a Twoja wewnętrzna siła pokaże się w postaci większej pewności siebie. Delikatny Neptun, wspólnik Twojej planety Jowisz, obdarzy Cię swoimi niewyczerpalnymi zasobami, które pomogą Ci przetrwać codzienne wydarzenia. Twoja osobowość pełna energii pozwala Ci przekonać do siebie innych, zwłaszcza w życiu zawodowym. Wszyscy Cię słuchają i podążają za Twoim przykładem. Możesz więc pozbyć się wszelkich wątpliwości, Twoje otoczenie wierzy w Ciebie, a Ty potrafisz podejmować dobre decyzje. 10 maja Twoje świetne pomysły powinny zostać zagłębione, gdyż mogą one doprowadzić do wspólnego sukcesu. Od 29 maja zapragniesz znaleźć się na pustyni.

Miłość

W tym miesiącu życie miłosne będzie opierało się przede wszystkim na flircie i wszelkich lekkich uczuciach. Poznasz prawdopodobnie osoby, z którymi spędzisz świetny, pełen zabaw czas. Pojawi się kilka możliwości grupowego wyjazdu na weekend, uprawiania wspólnych sportów lub po prostu wspólnego spędzenia czasu. I nawet jeśli nie będą to wydarzenia,, które na długo zapadną Ci w pamięci, będziesz mógł dzięki nim zrelaksować się.

Nasza rada dla Ciebie

Poświęć trochę czasu na zastanowienie się nad swoimi priorytetami. To prawda, masz w sobie niesamowite pokłady energii, ale będziesz również potrzebować trochę odpoczynku. Twoje projekty idą w dobrym kierunku, gdyż szczęście jest po Twojej stronie. Nadszedł czas dojrzałości.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko