Dzisiaj, Poniedziałek 02 Październik 2023Horoskop

Horoskop dla Rak na Luty 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2021

Jesteś otwarty na intensywne działania, na duchowe przemyślenia! Twój znak odbiera Słońce, a Merkury i Wenus do 18. w Wodniku, wywołują silną potrzebę spojrzenia w głąb siebie. Pragnienia cielesne są ważniejsze niż zwykle, wspierane przez Marsa w Byku. Obszar ten wita również Jowisza i Saturna, abyś spróbował definitywnie zmienić swój stosunek do pieniędzy i swojej wizji życia. Twoja wrażliwa natura jest wspierana przez Urana, aby zmienić twój obszar społeczny lub zmodyfikować projekty, które stały się przestarzałe. Od 19. Słońce w Rybach łączy się z Neptunem, zachęcając cię do jeszcze większego otwarcia się na ideał życia, za którym starasz się podążać. Pluton, wciąż w Koziorożcu, budzi cię do całkowitej zmiany sposobu myślenia!

Miłość

Twoje uczucia w tym miesiącu są intensywne, a nawet i nadmierne! Wenus w Wodniku do 25 dnia jest burzliwa i żywiołowa, trochę potrząsa twoją wrażliwością, nie będziesz narzekać na brak emocji. Na szczęście przez cały miesiąc Mars zwiększa twoją zmysłowość i ułatwia intymne relacje. Poczekaj, po 19 klimat jest bardziej romantyczny i łagodny. To świetny czas!

Nasza rada dla Ciebie

Miesiąc może być trudny dla twojej nadwrażliwej osobowości. Jednak energie poszukują twojej siły, a nie twojego pesymizmu! Przyjmuj to, co ci się przydarza z pozytywnym nastawieniem, życie jest podróżą, w której jesteś w każdej chwili wolontariuszem!

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko