Dzisiaj, Niedziela 29 Maj 2022
Horoskop

Horoskop dla Rak na Luty 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2021

Jesteś otwarty na intensywne działania, na duchowe przemyślenia! Twój znak odbiera Słońce, a Merkury i Wenus do 18. w Wodniku, wywołują silną potrzebę spojrzenia w głąb siebie. Pragnienia cielesne są ważniejsze niż zwykle, wspierane przez Marsa w Byku. Obszar ten wita również Jowisza i Saturna, abyś spróbował definitywnie zmienić swój stosunek do pieniędzy i swojej wizji życia. Twoja wrażliwa natura jest wspierana przez Urana, aby zmienić twój obszar społeczny lub zmodyfikować projekty, które stały się przestarzałe. Od 19. Słońce w Rybach łączy się z Neptunem, zachęcając cię do jeszcze większego otwarcia się na ideał życia, za którym starasz się podążać. Pluton, wciąż w Koziorożcu, budzi cię do całkowitej zmiany sposobu myślenia!

Miłość

Twoje uczucia w tym miesiącu są intensywne, a nawet i nadmierne! Wenus w Wodniku do 25 dnia jest burzliwa i żywiołowa, trochę potrząsa twoją wrażliwością, nie będziesz narzekać na brak emocji. Na szczęście przez cały miesiąc Mars zwiększa twoją zmysłowość i ułatwia intymne relacje. Poczekaj, po 19 klimat jest bardziej romantyczny i łagodny. To świetny czas!

Nasza rada dla Ciebie

Miesiąc może być trudny dla twojej nadwrażliwej osobowości. Jednak energie poszukują twojej siły, a nie twojego pesymizmu! Przyjmuj to, co ci się przydarza z pozytywnym nastawieniem, życie jest podróżą, w której jesteś w każdej chwili wolontariuszem!

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko