Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Luty 2023 dla Koziorożec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2023

Energie emanujące z Koziorożca, Byka i Ryb wprowadzają cię w strefę komfortu, która ujawnia to, co najlepsze. Twój nastrój jest mniej defensywny. Jesteś zatem bardziej dostępny. Słuchasz pomysłów innych. Wyrażasz swoje myśli, jesteś niezmiernie empatyczny. W rezultacie, napięcia poprzednich tygodni maleją. Jednak energie pochodzące od Barana są nadal aktywne. Przeniesienie Wenus w tym znaku 21-go potwierdza ten stan. Chociaż jest mniej aktywnie, czujesz się osaczony. Czujesz potrzebę podejmowania inicjatyw, ale coś ci przeszkadza. Krzyczenie we wszystkich kierunkach nie jest odpowiedzią. Skorzystaj z tego stanu, aby zastanowić się nad swoimi ambicjami.

Miłość

Dzięki energii przyjaznych znaków jesteś bardziej dostępny dla swoich miłości i twoje uczucia są bardziej zrozumiałe. Do 20-go wykorzystaj ten czas, aby przywrócić więzi, które zostały osłabione przez konflikt. Jeśli chcesz, aby pokój trwał nadal, nie popełniaj już tych samych błędów.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli chcesz, aby w twoim życiu panował pokój i Miłośc daj swoim bliskim czas i nie pozwól, aby twoje ambicje przejęły władzę.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko