Dzisiaj, Środa 23 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Luty 2023

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 23/09/2020

Twoje prognozy astralne na Luty 2023

Energie emanujące z Koziorożca, Byka i Ryb wprowadzają cię w strefę komfortu, która ujawnia to, co najlepsze. Twój nastrój jest mniej defensywny. Jesteś zatem bardziej dostępny. Słuchasz pomysłów innych. Wyrażasz swoje myśli, jesteś niezmiernie empatyczny. W rezultacie, napięcia poprzednich tygodni maleją. Jednak energie pochodzące od Barana są nadal aktywne. Przeniesienie Wenus w tym znaku 21-go potwierdza ten stan. Chociaż jest mniej aktywnie, czujesz się osaczony. Czujesz potrzebę podejmowania inicjatyw, ale coś ci przeszkadza. Krzyczenie we wszystkich kierunkach nie jest odpowiedzią. Skorzystaj z tego stanu, aby zastanowić się nad swoimi ambicjami.

Miłość

Dzięki energii przyjaznych znaków jesteś bardziej dostępny dla swoich miłości i twoje uczucia są bardziej zrozumiałe. Do 20-go wykorzystaj ten czas, aby przywrócić więzi, które zostały osłabione przez konflikt. Jeśli chcesz, aby pokój trwał nadal, nie popełniaj już tych samych błędów.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli chcesz, aby w twoim życiu panował pokój i Miłośc daj swoim bliskim czas i nie pozwól, aby twoje ambicje przejęły władzę.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko