Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Rak na Maj 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2023

Stopniowo energie pochodzące z Jowisza w Baranie zmniejszają się i znikają 16-go. Od 17. życie zaczyna się znowu na właściwej stopie dzięki dobrym falom pochodzącym z Jowisza w Byku. Pozytywny i konstruktywny aspekt, który łączy jedną stronę z Saturnem w Rybach, a drugą z Marsem w Raku, zapowiada, że poczujesz się znacznie lepiej! Uczucie, że los uderza cię z nieznanych powodów, zanika. Zastępuje go poczucie posiadania szczęśliwej gwiazdy nad głową. W tej atmosferze zrozumienia, dobrego humoru i szczęścia twoje życie nabiera innego wymiaru. Otwiera cię na inne perspektywy, które pozwolą ci wykorzystać twoje talenty, umiejętności i doświadczenie.

Miłość

Wiesz, że nie jest łatwo, ale stopniowo wszystko się poprawia. Od 8. przeniesienie Wenus na Raka powoduje poprawę. Dodatkowo Jowisz w Byku inicjuje pozytywną zmianę! W otoczeniu zaufania i zrozumienia w końcu wychodzisz z cienia.

Nasza rada dla Ciebie

Rozwijasz się we wszechświecie, który ci odpowiada i jest dla ciebie wygodny. Poświęć trochę czasu, aby powitać pojawiające się możliwości. Okażą się one o wiele bardziej korzystne niż myślisz.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko