Twoje prognozy astralne na Maj 2023

Stopniowo energie pochodzące z Jowisza w Baranie zmniejszają się i znikają 16-go. Od 17. życie zaczyna się znowu na właściwej stopie dzięki dobrym falom pochodzącym z Jowisza w Byku. Pozytywny i konstruktywny aspekt, który łączy jedną stronę z Saturnem w Rybach, a drugą z Marsem w Raku, zapowiada, że poczujesz się znacznie lepiej! Uczucie, że los uderza cię z nieznanych powodów, zanika. Zastępuje go poczucie posiadania szczęśliwej gwiazdy nad głową. W tej atmosferze zrozumienia, dobrego humoru i szczęścia twoje życie nabiera innego wymiaru. Otwiera cię na inne perspektywy, które pozwolą ci wykorzystać twoje talenty, umiejętności i doświadczenie.

Miesięczny Horoskop Maj 2023 dla Rak
Idź do

  Miłość

  Wiesz, że nie jest łatwo, ale stopniowo wszystko się poprawia. Od 8. przeniesienie Wenus na Raka powoduje poprawę. Dodatkowo Jowisz w Byku inicjuje pozytywną zmianę! W otoczeniu zaufania i zrozumienia w końcu wychodzisz z cienia.

  W związku

  Rozwijasz się we wszechświecie, który ci odpowiada i jest dla ciebie wygodny. Poświęć trochę czasu, aby powitać pojawiające się możliwości. Okażą się one o wiele bardziej korzystne niż myślisz.

  Singiel

  Kariera / Finanse

  Porady na miesiąc

  Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.