Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Byk na Styczeń 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2023

Zaczynasz rok, czując się uwięziony. Otaczające cię energie wywierają presję na twoją karierę i sukces, co może cię poważnie zirytować. Uważaj na swoje reakcje około 21 stycznia, ponieważ księżyc może mieć wpływ na wiele spraw! Postaraj się jak najlepiej dostosować do okoliczności. Unikaj denerwowania się tym, czego nie planujesz. W tym miesiącu może być różnie. Albo odlecisz i utkniesz w konflikcie, albo zachowasz spokój i odwrócisz sytuację na swoją korzyść. Jeśli chodzi o twoją miłośc, jeśli pozwolisz, by twoje zawodowe troski przejęły kontrolę, twój nastrój będzie przygaszony i będziesz tego żałować.

Miłość

Pomiędzy 4. a 27. staraj się nie zabierać swoich zawodowych kłopotów do domu. W międzyczasie skorzystaj z energii Merkurego w Koziorożcu. 28 września, mając Wenus jako przyjaciela, będziesz w stanie nadrobić zaległości, jeśli twoje ukochane osoby poniosły dodatkowe straty.

Nasza rada dla Ciebie

Zamiast występować przeciwko pewnym wydarzeniom, spróbuj być ponad tym wszystkim. Wtedy zobaczysz wszystkie korzyści, jakie mogą przynieść niektóre sytuacje i zdarzenia.

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko