Dzisiaj, Poniedziałek 10 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop na 2018 Skorpion z naszymi poradami

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 10/08/2020

Czas na zmiany w tym roku. Pluton w Koziorożcu domaga się zrobienia porządków w priorytetach i zachęca Cię do zrezygnowania ze wszystkiego, co już nie wiąże się z Twoją przyszłością. Od wiosny, układ planet potwierdzi Twoją gotowość do poszukiwania nowych obszarów działania. Otwierają się przed Tobą nowe drzwi! Stwórz kontakt z ludźmi, którzy pomogą Ci w późniejszym okresie. W listopadzie, przejście Jowisza do Strzelca spowolni działanie, abyś mógł polepszyć swoje umiejętności przed rozpoczęciem fali sukcesów!

Na początku tego roku dojdzie do pewnej sytuacji, która zmusi Cię do podjęcia decyzji dotyczącej Twojego związku. Jeśli już od dłuższego czasu między Wami jest dość negatywnie, nie zawahasz się zakończyć tej relacji. Z drugiej jednak strony, jeśli Wasz związek jest silny, dokonasz wszelkich starań, aby polepszyć tę sytuację. Jeśli zaś jesteś singlem, możesz liczyć na swoje umiejętności uwodzenia – niech zadziała magia!

To, co inni o Tobie sądzą, działa na Twoją korzyść. Łatwo udaje Ci się dostosować do każdej sytuacji, a entuzjazm Cię nie opuszcza. Dojrzałość i powaga pomogą Ci w spełnieniu oczekiwań i w zrozumieniu swoich ambicji. Same pozytywne sytuacje!

Jesteś pełen energii! Moralnie, jak i fizycznie, odnajdujesz świetną równowagę, wykorzystując swój czas wolny na relaks i sport. Nie masz ochoty izolować się w domu, chyba że dla odpoczynku. Zwracasz uwagę na swój styl życia i nie popadasz w złe nawyki. Tak trzymaj!

Nabierz dystansu potrzebnego do reorganizacji Twojego życia tak, jak tego pragniesz. Pamiętaj, aby uzbroić się w cierpliwość i nie być zbyt wymagającym – poczekaj spokojnie na zmiany, które przyjdą.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko